Król tygrysów - sezon 2 powstanie? Jest szansa na kontynuację głośnego dokumentu Netflixa?

2020-04-06 11:24
Król tygrysów
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix Polska screen youtube.com

W przedziwnym światku właścicieli wielkich kotów nie brakuje szalonych ekscentryków i otoczonych prawdziwym kultem oryginałów. Jednak wszyscy oni bledną przy pewnym poligamiście, miłośniku broni palnej, muzyku country i właścicielu przydrożnego zoo w Oklahomie. Joe Exotic, bo o nim mowa, to facet, którego nie da się pomylić z nikim innym. I to nie tylko dlatego, że na głowie nosi charakterystyczną „płetwę”. Na pewno nie sposób odmówić mu charyzmy, jednak wybory, których dokonuje, są - delikatnie mówiąc - nie zawsze trafione.

Król tygrysów - sezon 2 powstanie? Jest szansa na kontynuację serialu? Król tygrysów to w ostatnim czasie jedna z najgłośniejszych produkcji Netflixa. Za realizację Króla tygrysów odpowiada to samo studio, które stworzyło film opowiadający o głośnym festiwalu Fyre. Król tygrysów trafił na platformę 20 marca 2020.

Król tygrysów - sezon 2 powstanie?

Joe i jego niewiarygodna ekipa, w której nie brakuje baronów narkotykowych, oszustów, a nawet sekciarzy, nie mogą żyć bez swoich groźnych bestii i zainteresowania, jakie wzbudzają złożone z nich menażerie. Sprawy przybierają jednak gorszy obrót, gdy Carole Baskin, działaczka na rzecz praw zwierząt i założycielka ostoi dla wielkich kotów, postanawia rzucić im wszystkim rękawicę.

Siedmioodcinkowa produkcja Netflixa nazywana jest 'miniserialem', co z założenia oznacza, że twórcy nie planowali jego kontynuacji. Jednak gigantyczna popularność produkcji może zmienić ich zdanie? Na Twitterze Justina Turnera, amerykańskiego baseballisty, pojawił się filmik, w którym bohater Króla tygrysów, Jeff Lowe, zapowiada, że na Netflix ma trafić jeszcze jeden, dodatkowy odcinek serialu. Zgodnie z jego zapowiedzią miał on pojawić się mniej więcej w połowie kwietnia. Platforma póki co nie odniosła się do tych doniesień. Może to jednak oznaczać, że jeśli nawet doczekamy się jakiejś kontynuacji serialu, raczej nie powinniśmy liczyć na cały kolejny sezon.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE