Król Lew 2 - remake hitu doczeka się kontynuacji! Kiedy premiera?

2020-09-30 14:01 kg
Król Lew
Autor: screen YouTube/DisneyFilmy

Po 25 latach kultowa disneyowska animacja doczekała się nowej wersji. Remake, który miał premierę 19 lipca 2019 roku, przyciągnął do kin miliony widzów, którzy z ciekawością i nostalgią oglądali odświeżoną odsłonę słynnej bajki. Ze względu na to, że produkcja odniosła ogromny sukces, Walt Disney Studios zrealizuje kontynuację remake’u. Kiedy premiera? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie pierwsze informacje na temat produkcji.

Król Lew 2 - remake hitu doczeka się kontynuacji! Kiedy premiera? Remake Króla Lwa znalazł się na drugim miejscu światowego box-office’u 2019 r. Pomimo wielu obaw, film obejrzało naprawdę spore grono widzów. To, co ich zachwyciło, to wizualna strona produkcji, która sprawiała, że animacja wyglądała momentami bardzo realistycznie. Nie zabrakło również uwielbianych dialogów, poczucia humoru, postaci oraz scen, które dziś uchodzą już za kultowe.

Król Lew 2 - remake hitu doczeka się kontynuacji!

Remake Króla Lwa cieszył się tak dużą popularnością, że podjęto decyzję o nakręceniu jego kontynuacji. Wiadomo już, że za reżyserię odpowiadać będzie Barry Jenkins, natomiast za scenariusz - Jeff Nathanson. Kolejna część kultowej animacji ponownie powstanie przy użyciu fotorealistycznej wizualizacji. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy film trafi na ekrany kin. Jeżeli ogłoszona zostanie data premiery, znajdziecie ją w tym artykule. 

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE