Krok od nieba

i

Autor: TVP VOD Krok od nieba - co wydarzy się w nowych odcinkach?

Serial

Krok od nieba, odcinki 21, 22, 23, 24, 25 - streszczenie. Co wydarzy się od 25 do 29 września?

2023-09-22 11:49

Krok od nieba to serial, który od sierpnia 2023 roku można oglądać na antenie stacji TVP2. Fani codziennych seriali mogli już zobaczyć pierwsze piętnaście odcinków nowej propozycji stacji. To włoska produkcja z gwiazdorską obsadą. Przed nami kolejny tydzień emisji odcinków. Co się w nim wydarzy?

Krok od nieba to włoska produkcja, która zagościła na Dwójce. Głównym bohaterem jest Pietro Thiene, który jest starszym inspektorem Straży Leśnej i pracuje w alpejskiej wiosce San Candido. Współpracuje z komisarzem policji Vincenzo Nappi, który właśnie przybył do Południowego Tyrolu. Pietro ma ogromną wiedzę o przyrodzie i górach, ale nosi w sobie żałobę po śmierci żony, do której doszło podczas wspinaczki. Pietro ma trudne relacje ze swoją szwagierką Claudią, która obarcza go odpowiedzialnością za śmierć jej siostry. Jest też historia miłosna między Nappi i jego współlokatorką Silvią, oraz między Giorgio i Chiarą, niewidomą córką „Roccii”, koleżanki i przyjaciela Pietro... Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 21, 22, 23, 24 i 25.

"Krok od nieba" - ile odcinków liczy włoski serial?

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Krok od nieba - odcinek 21. Poniedziałek 25.09.2023, godz. 15:05, TVP2

Podczas maratonu po górach, ginie jeden z uczestników, syn miejscowego przedsiębiorcy. Po trudnych poszukiwaniach, Pietro odnajduje go w wąwozie. Młody mężczyzna nie żyje. Konflikt między Silvią i Vincenzem narasta. Mężczyźnie trudno się pogodzić z planowanym wyjazdem ukochanej na Alaskę.

Krok od nieba - odcinek 22. Wtorek 26.09.2023, godz. 15:05, TVP2

Do miasteczka przybiega zakrwawiony pies Gionatana. Zaalarmowany Pietro odkrywa, że stary pasterz został zamordowany. Miriam proponuje Giorgiowi wspólne mieszkanie. Chłopak szuka pracy. Chiara zapisuje się na kurs kulinarny, gdzie szybko wzbudza sympatię innego uczestnika, Marca. Pietro poznaje Carolinę, która twierdzi, że miała okazję poznać Anię.

Krok od nieba - odcinek 23. Środa 27.09.2023, godz. 15:05, TVP2

Podczas złej pogody strażnicy leśni otrzymują sygnał SOS od grupy alpinistów biorących udział w trudnej wspinaczce wysokogórskiej. Organizują akcję ratunkową i przy okazji odkrywają, że z bazy zniknął przewodnik. Rozpoczynają poszukiwania walcząc z czasem i złą pogodą. Organizatorem tej ekspedycji jest dawny znajomy Pietra, słynny wspinacz, który ma dla Giorgia niezwykłą propozycję. Astrid i Vincenzo nadal się spotykają, pomagając sobie wzajemnie zapomnieć o swoich byłych.

Krok od nieba - odcinek 24. Czwartek 28.09.2023, godz. 15:05, TVP2

Słynny skrzypek, Orlando Tagliavini, zostaje znaleziony martwy nad jeziorem, w pobliżu miejsca, gdzie wkrótce miał dać koncert. Podejrzenia padają na brata, ale w trakcie śledztwa wychodzą na jaw różne tajemnice skrzypka. Związek Vincenza i Astrid trwa i się rozwija z każdym dniem, choć dziewczyna wciąż ma nadzieję, że jej były do niej wróci.

Krok od nieba - odcinek 25. Piątek 29.09.2023, godz. 15:05, TVP2

Mieszkańcy San Candido szykują się do lokalnego święta. Podczas tradycyjnej parady Krampusa, w której biorą udział mieszkańcy w maskach diabła, zostaje potrącony przez samochód jeden z uczestników festynu. Giorgio nie przestaje myśleć o Chiarze. Zrywa z Miriam i zamieszkuje u Pietra. Postanawia wstąpić do służby leśnej. Relacje Vincenza i Astrid stają się coraz bliższe, chociaż oboje się zarzekają, że łączy ich tylko przyjaźń. Pietro mija na ulicy tajemniczą dziewczynę. Jej widok motywuje go do dalszych poszukiwań na temat prawdy o Anyi.

Krok od nieba - obsada

 • Terence Hill - Pietro Thiene
 • Enrico Ianniello - Vincenzo Nappi
 • Gianmarco Pozzoli - Huber Fabricetti
 • Francesco Salvi - Roccia Scotton
 • Katia Ricciarelli - Assunta Scotton
 • Claudia Gaffuri - Chiara Scotto
 • Gabriele Rossi - Giorgio Gualtieri
 • Gaia Bermani Amaral - Silvia Bussolati
 • Mauro Pirovano - The Mayor
 • Battina Giovannini - Claudia Gualtieri
 • Valentina D'Agostino - Marcella