Krok od nieba

i

Autor: TVP

Włoski serial

"Krok od nieba" - ile odcinków liczy włoski serial?

2023-09-13 8:43

Serial "Krok od nieba" to nowy serial emitowany przez TVP2. Można go oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 15:05. Zobacz ile odcinków liczy włoska produkcja. Kiedy początek i finał serialu "Krok od nieba"?

O czym jest serial "Krok od nieba"? To włoska produkcja z 2011 roku. Akcja toczy się w wiosce San Candido w Dolomitach. Starszy inspektor straży leśnej Pietro Thiene (Terence Hill) skrywa w sobie wielki ból po stracie ukochanej żony, która spadła w przepaść podczas wspinaczki. Od tej pory jego życie nie jest takie samo. W San Candido próbuje odnaleźć spokój i ukojenie. Mieszkańcy traktują go, jak miejscowego funkcjonariusza policji, a jemu odpowiada taka rola. Do miasteczka przybywa jednak prawdziwy policjant - krnąbrny komisarz Vincenzo Nappi (Enrico Ianniello), który nie przepada ani za Pietro, ani za małymi wioskami pokroju San Candido. Do czasu, aż nie zakocha się w lokalnej pani weterynarz Silvii (Gaia Bermani Amaral). To opowieść o miłości, przyjaźni, odnajdywaniu siebie i budowaniu relacji z innymi oraz naturą.

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8

Krok od nieba - ile odcinków liczy serial?

"Krok od nieba" to nowy serial Telewizji Polskiej, który będzie emitowany od poniedziałku do piątku na TVP2 o godz. 15:05. Pierwszy odcinek zaplanowany jest na 28 sierpnia 2023. Do tej pory powstało 88 odcinków, a serial nadal jest produkowany. Nie wiadomo zatem ile odcinków obejmuje licencja TVP i do kiedy serial będzie emitowany przez publicznego nadawcę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krok od nieba - obsada. Kto jest kim we włoskim serialu emitowanym w TVP?