Krok od nieba

i

Autor: TVP VOD Krok od nieba - co wydarzy się w nowych odcinkach?

Serial

Krok od nieba, odcinki 11, 12, 13, 14, 15 - streszczenie. Co wydarzy się od 11 do 15 września?

2023-09-13 8:43

Krok od nieba to serial, który od poniedziałku 28 sierpnia 2023 będzie można oglądać na antenie stacji TVP2. Fani codziennych seriali mogli już zobaczyć pierwsze dziesięć odcinków nowej propozycji stacji. To włoska produkcja z gwiazdorską obsadą. Przed nami trzeci tydzień emisji odcinków. Co się w nim wydarzy?

Krok od nieba to włoska produkcja, która zagościła na Dwójce. Głównym bohaterem jest Pietro Thiene, który jest starszym inspektorem Straży Leśnej i pracuje w alpejskiej wiosce San Candido. Współpracuje z komisarzem policji Vincenzo Nappi, który właśnie przybył do Południowego Tyrolu. Pietro ma ogromną wiedzę o przyrodzie i górach, ale nosi w sobie żałobę po śmierci żony, do której doszło podczas wspinaczki. Pietro ma trudne relacje ze swoją szwagierką Claudią, która obarcza go odpowiedzialnością za śmierć jej siostry. Jest też historia miłosna między Nappi i jego współlokatorką Silvią, oraz między Giorgio i Chiarą, niewidomą córką „Roccii”, koleżanki i przyjaciela Pietro... Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 11, 12, 13, 14 i 15.

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Krok od nieba - odcinek 11. Poniedziałek 11.09.2023, godz. 15:05, TVP2

Luigi Ghisalberti zatrzymany wcześniej za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości jest zamieszany w wypadek sportowego samolotu. We wraku policja znajduje plastikowy woreczek z tabletkami ecstasy. Tym razem chłopak jest podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, zajmującej się przemytem narkotyków. Silvia i komisarz Vincenzo odbierają pilny poród u krowy. Claudia pokazuje Pietrowi szkic krzyża, który sama wykonała. Proponuje, by Pietro go wyrzeźbił. Krzyż ma zastąpić stary, zniszczony przez burzę.

Krok od nieba - odcinek 12. Wtorek 12.09.2023, godz. 15:05, TVP2

Giorgio widzi scenę czułości między matką a Pietrem. Czuje się zdradzony. Zabiera naszyjnik Giulii i znika bez śladu. W miasteczku dochodzi do napadu na sklep jubilera. Młody właściciel zostaje ciężko ranny, ginie też "Łza Olbrzyma", kryształ będący dumą miasteczka. Podejrzenia szybko padają na Giorgia.

Krok od nieba - odcinek 13. Środa 13.09.2023, godz. 15:05, TVP2

Hubert mnoży starania, by zatrzymać w San Candido Vincenza, który po wyjeździe Marcelli postanowił wrócić w rodzinne strony. Napięcie między komisarzem a Silvią rośnie, coraz częściej pojawiają się niesnaski. Przybyły do miasteczka mąż Claudii zarzuca żonie, że to z jej winy Giorgio, oskarżany o kradzież "Łzy Olbrzyma", zszedł na złą drogę.

Krok od nieba - odcinek 14. Czwartek 14.09.2023, godz. 15:05, TVP2

Pietro znajduje w lesie ranną dziewczynę, Anyę. Dziewczyna jest w szoku i wydaje się, że straciła pamięć. Między tym dwojgiem rodzi się głębokie uczucie, a Pietro pierwszy raz od śmierci żony jest naprawdę szczęśliwy. Pietro zajmuje się również tajemniczą sprawą otrucia dwojga dzieci, które walczą o życie w szpitalu. Giorgio wraca do San Candido, gdzie wita go Chiara w towarzystwie przyjaciółki, Miriam, która natychmiast docenia urodę Giorgia. Do San Candido wraca również Tobias, były chłopak Silvii, zoolog, podróżnik i poliglota, o którego Vincenzo jest bardzo zazdrosny.

Krok od nieba -Piątek 15.09.2023, godz. 15:05, TVP2

Pietro odkrywa skażenie radioaktywne w lesie i tym sposobem rozwiązuję tajemnicę otrucia dzieci. Znajduje również sprawcę, któremu uniemożliwia ucieczkę do Austrii. Vincenzo postanawia zaryzykować i prosi Silvię o rękę, ale odpowiedź nie jest taka, jakiej się spodziewał. Rozkwitającą miłość między Pietrem a Anyą brutalnie przerywa strzał w karabinu. Dziewczyna w ciężkim stanie trafia do szpitala.

Krok od nieba - obsada

 • Terence Hill - Pietro Thiene
 • Enrico Ianniello - Vincenzo Nappi
 • Gianmarco Pozzoli - Huber Fabricetti
 • Francesco Salvi - Roccia Scotton
 • Katia Ricciarelli - Assunta Scotton
 • Claudia Gaffuri - Chiara Scotto
 • Gabriele Rossi - Giorgio Gualtieri
 • Gaia Bermani Amaral - Silvia Bussolati
 • Mauro Pirovano - The Mayor
 • Battina Giovannini - Claudia Gualtieri
 • Valentina D'Agostino - Marcella