Kristen Stewart ze Zmierzchu zagra księżną Dianę. Kiedy premiera filmu Spencer?

2021-08-02 16:08 Adrian Rybak
Kristen Stewart  - Diana Spencer
Autor: CAP/SFS/Capital Pictures/East News

Kristen Stewart to aktorka, którą świat poznał dzięki ekranizacji słynnej sagi Zmierzch. Po latach przyszedł czas na nowe wyzwanie. Młoda aktorka wcieli się w rolę, którą zagrać chciałoby wiele gwiazd. Mowa o księżnie Dianie. Film Spencer już niedługo ma trafić do kin. Kiedy odbędzie się premiera w Polsce?

Kristen Stewart już wkrótce pojawi się na wielkim ekranie. Przed nią rola, która według ekspertów już jest traktowana jako najważniejsza rola w jej życiu. Aktorka znana ze Zmierzchu ma zagrać zmarłą księżną Dianę. Aktualnie Stewart znajduję się w gronie aktorek, które typowane są do nominacji do Oscara 2022 w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa. Inną jest Lady Gaga za film Dom Gucci, o którym pisaliśmy tutaj. Nie ma wątpliwości, że film Spencer przyciągnie do kin wielu widzów. Co więcej, charakteryzacja Stewart na Dianę robi wrażenie. Jest naprawdę podobna! Kiedy film trafi do kin w Polsce? To pytanie, które zadają sobie fani zarówno Kristen Stewart, jak i księżnej Diany. Sprawdziliśmy, jaka jest data przewidywanej premiery.

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Spencer z Kristen Stewart - data premiery

Film Spencer opowiadający o losach księżnej Diany ma mieć swoją premierę podczas festiwalu filmowego w Wenecji, który odbędzie się we wrześniu. Nie pojawi się on jednak wtedy w kinach. Na oficjalną premierę trzeba będzie jeszcze poczekać. Oficjalna data nie jest jeszcze znana, ale podejrzewa się, że będzie to grudzień 2021. Będziemy informować o sprawie na bieżąco.

Spencer - obsada filmu

Kristen Stewart - Diana, księżna Walii

Jack Farthing - Karol, książę Wali

Olga Hellsing - Sarah, księżna Jorku

Thomas Douglas - John Spencer, 8. hrabia Spencer

Amy Manson - Anna Boleyn

Ryan Wichert - Staff Sergeant Wood

John Keogh - Michael

Niklas Kohrt - książę Andrzej

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE