Kraina lodu 2 - dubbing polski. Kto użycza głosu bohaterom?

2019-11-22 10:53
Kraina lodu 2
Autor: screen youtube.com, kanał DisneyFilmy screen youtube.com

Na kontynuację tej historii widzowie musieli czekać aż 6 lat! Pierwsza część Krainy lodu trafiła na ekrany kin w 2013 roku i mimo że od jej premiery minęło już tyle czasu, nadal pozostaje jednym z największych hitów wytwórni Disneya. Tym samym twórcy bardzo wysoko zawiesili sobie poprzeczkę. Kraina lodu 2 okaże się takim samym hitem? Wielu widzów już teraz z pewnością liczy na to, że historia Anny i Elsy doczeka się kolejnych części!

Kraina lodu 2 - dubbing polski. Kto użycza głosu bohaterom w drugiej części animowanego hitu? W kontynuacji Krainy lodu Elsa pozostaje świetną władczynią Arendelle, a u jej boku cały czas jest siostra Anna oraz Kristoff. Jednak nieznany głos przywołuje Elsę z daleka, a królowa Arendelle będzie musiała odbyć podróż w nieznane, aby dowiedzieć się prawdy o sobie.

Kraina lodu 2 - polski dubbing

Jedna rzecz bardzo mocno wyróżnia polski dubbing od oryginalnego. W amerykańskiej wersji możemy słyszeć tych samych aktorów podczas dialogów, jak i piosenek. W polskiej wersji językowej głównym bohaterkom, czyli Annie i Elsie, głosu użyczają inne aktorki niż te, które wykonują utwory w filmie. W Krainie lodu 2 w dubbingu wzięli udział m.in.:

  • Anna - Anna Cieślak (dialogi), Magdalena Wasylik (śpiew),
  • Elsa - Lidia Sadowa (dialogi), Katarzyna Łaska (śpiew),
  • Kristoff - Paweł Ciołkosz,
  • Olaf - Czesław Mozil,
  • Królowa Iduna - Agnieszka Przekupień (śpiew).

Kraina lodu 2 - kiedy w kinach?

Premiera drugiej części Krainy lodu została zaplanowana na piątek 22 listopada 2019.

NAJNOWSZE