Kozacka miłość - to wydarzy się w ostatnich odcinkach! Jaki finał serialu?

2022-01-14 10:50 Leon Pietrzak
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

To już koniec uwielbianego przez polskich widzów serialu "Kozacka miłość". Ostatni odcinek rosyjsko-ukraińskiej produkcji nadchodzi wielkimi krokami. Co wydarzy się w ostatnich odcinkach? Jaki los czeka naszych ulubionych bohaterów? Na wszystkie pytania odpowiadamy w dzisiejszym artykule.

Co wydarzy się w ostatnim odcinku Kozackiej miłości? Rosyjsko-ukraiński serial miał swoją premierę już kilka lat temu, bo w 2013 roku. Emitowano go wtedy na Ukrainie (stacja Inter) oraz w Rosji (kanał Rossija 1). Pierwszy odcinek trafił do naszego kraju dopiero 30 listopada 2020 roku. Widzowie od samego początku zakochali się w tej produkcji. Fani chwalą wiernie oddanie kostiumów historycznych, a także grę aktorską i ciekawą fabułę. Niestety nadchodzi koniec "Kozackiej miłości". Powoli zbliżamy się do emisji finałowego odcinka o numerze 270. Kiedy oglądać i co takiego wydarzy się w finale?

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Kozacka miłość - finał serialu. Streszczenie 270 odcinka

Pierwszy sezon serialu składa się łącznie z 270 odcinków. Ostatni zostanie wyemitowany we wtorek 25 stycznia 2022 r. na antenie TVP2 o godzinie 18:45. Co wydarzy się w finale? Podczas premiery w teatrze, Goriuchin strzela z broni załadowanej ostrymi pociskami. Ostatecznie jednak nie celuje w Leżniowa i ukochanemu Gruszeńki udaje się ujść z życiem. Po przedstawieniu Leżniow demaskuje Anfisę. Świadoma konsekwencji swego czynu, wystraszona kobieta ucieka z Gładyszem z miasta. Kiriusza jest świadkiem spotkania w stepie Marysi z Koliewanowem. Zachodzą zmiany na posterunku policji. Anikiejew awansuje na prystawa i naczelnika, Onufrijenko zaś marzy o karierze aktorskiej. Dzięki Siemionowi do policjantów trafia list podpisany inicjałem M. W liście tym tajemnicza osoba obiecuje ujawnić wszystkie zbrodnie pewnego miejscowego przestępcy. Na wyznaczone miejsce jadą policjanci i Kozacy ze stanicy. Przestępcą okazuje się Koliewanow, który zostaje śmiertelnie ranny. Tymczasem przychodzi zgoda na rozwód Marysi ze Stiopą. W końcu losy Stiopy i Aliony mogą się połączyć.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem Kozacka miłość?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE