Kozacka miłość streszczenie. Aliona powraca i próbuje odzyskać Stiepana!

2021-05-18 10:00 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to serial kostiumowy, który gości na antenie Telewizji Polskiej od listopada 2020 roku. Od samego początku produkcja przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie Kolewanowa, Marysi, Oksany, Stiepana oraz Olgi. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu, w którym w główne role wcielają się: Daria Jegorowa, Wiaczesław Drobinkow, Jekatierina Olkina oraz Aleksandr Mochow?

Kozacka miłość streszczenie. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Kozacka miłość - odcinek 121

W 121. odcinku Kozackiej miłości, którego emisję zaplanowano na środę, 26 maja 2021 roku, Aliona próbuje odzyskać Stiepana, ale ten decyduje się pozostać z chorą żoną. Olga zgadza się na żądania Nikoły, żegna się z Ilią, a następnie wyjeżdża z mężem do stanicy. Siemion zjawia się niespodzianie w karczmie i tym samym niweczy schadzkę Kolewanowa z Ustiniją. Następnie, ku swemu wielkiemu zdumieniu dowiaduje się, że jedyną właścicielką ich całego majątku jest Ustinija jako wdowa po formalnie zmarłym Siemionie.

Oksana prosi Lubaszę o wróżbę z kart i dowiaduje się, że czeka ją spotkanie ze strasznym człowiekiem. Chcąc spotkać się z Fiodorem idzie do niego do domu, a tam napada ją zaczajony Bułyga.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE