Kozacka miłość po Euro 2021 - Ilia bierze ślub z Aloną. Gruszeńka wyznaje dziadkowi, że kocha Stiepana. Kolewanow chce doprowadzić Rogożyna do samobójstwa

2021-06-10 12:31 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który od listopada 2020 roku gości na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów - Aliony, Stiepana, Marysi, Olgi i Nikoły. Niestety już wkrótce hitowa telenowela zniknie z anteny TVP2. Co wydarzy się w odcinkach, które zostaną wyemitowane po Euro 2021?

Kozacka miłość po Euro 2021. Już w piątek 11 czerwca 2021 roku startują od dawna wyczekiwane Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Przed nami aż 51 meczów, które rozegrane zostaną w 11 miastach-gospodarzach w 11 różnych państwach. Ze względu na Euro 2021 Telewizja Polska wprowadziła zmiany w swojej ramówce. W dniach 14.06-2.07 nie będą emitowane nowe odcinki Kozackiej miłości. Serial powróci na ekrany naszych telewizorów dopiero 5 lipca. Co wydarzy się w odcinkach po przerwie?

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Kozacka miłość - odcinek 132

Ilia bierze ślub z Aloną, ale ten ślub jest elementem planu Kolewanowa. Zazdrosny Nikoła chce się rozprawić ze Stiepanem i Olgą. Stiepan zachowuje spokój i udaje mu się powstrzymać kozaka przez popełnieniem nieodwracalnego postępku. Gruszeńka wyznaje dziadkowi, że kocha Stiepana. Aby ratować wnuczkę, Serafim godzi się z Fiodorem.

Kozacka miłość - odcinek 133

Fiodor poznaje Gruszeńkę z Marysią. Siemion odchodzi od Ustinii. Bułyga ratuje Jewgienijowi życie, a ten pomaga zbiegowi wrócić do miasta. Ilia i Alona wybierają się w podróż poślubną, ale Kolewanow podstępem zatrzymuje młodą parę w mieście.

Kozacka miłość - odcinek 134

Serafim grozi Stiepanowi z powodu Gruszeńki. Gruszeńka wraca do Anfisy, która chce pomóc dziewczynie w walce o ukochanego. Kolewanow wciąż intryguje, by doprowadzić Ilię do samobójstwa. Marysia odkrywa duszę przed Gruszeńką. Jej wyznania robią wielkie wrażenie na młodszej siostrze.

Kozacka miłość - odcinek 135

Kolewanow knuje intrygę, starając się doprowadzić Ilię Rogożyna do samobójstwa. Bułyga ukrywa się przed policją. Szpieguje Gruszeńkę i podstępnie wyznacza jej spotkanie. Gruszeńka nie zwraca uwagi na zaloty Kolewanowa.Zmusza on Anfisę, by sprowadziła Gruszeńkę do jego domu pod zmyślonym pretekstem. Mucha znajduje pieniądze ukryte przez matkę Alony. Marfusza przekonuje go, by oddał je Tichonowi. Jednakże są inni chętni do przywłaszczenia cudzych pieniędzy.

Kozacka miłość - odcinek 136

Gruszeńka idzie na umówione spotkanie, nie podejrzewając podstępnej gry Bułygi. Obecność Karasika ratuje dziewczynę przed maniakiem. Stiepan odkrywa kolejną ofiarę. Bułyga ponownie ucieka i znajduje schronienie w kuchni w domu Kolewanowa. Marysia jest zazdrosna o Stiepana i Gruszeńkę. Zamierza spotkać się z Bułygą.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE