Kozacka miłość - online. Gdzie oglądać serial w internecie?

2020-11-30 15:32 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały TVP

Akcja serialu rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. „Kozacka miłość” opowiada historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem.

Kozacka miłość - online. Gdzie oglądać serial w internecie? W pierwszym odcinku Kozackiej miłości nieznajomy ratuje Marysię przed pewną śmiercią. W wiosce krążą plotki, że piękna dziewczyna się w nim zakochała. Kolewanow zabiega o rękę Aliony. Kiedy otrzymuję odmowę, szantażuje ją. Ale rodzice Aliony nalegają na ślub i przyspieszają jego termin. Stiepan przekonuje ukochaną do ucieczki.

Kozacka miłość - online. Gdzie oglądać serial w internecie?

Serial w Telewizji Polskiej emitowany jest codzienne od poniedziałku do piątku, począwszy od 30 listopada. Kozacka miłość ukazuje się w TVP2 o godzinie 18:45. Powtórki natomiast można śledzić dzień po premierze również w TVP2 ok. godziny 13. Osoby, które nie mają możliwości oglądania serialu w telewizji bądź przegapiły premierową emisję i nie chcą czekać na powtórkę, będą miały możliwość śledzenia serialu online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl - tutaj odcinki mają trafiać po premierze telewizyjnej.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE