Kozacka miłość odcinek 69 i 70 streszczenia. Ignatij opuszcza dom. Fiodor spędza noc z Oksaną

2021-03-07 12:11 ek
Kozacka miłość
Autor: materiały prasowe

Kozacka miłość to uwielbiany, kostiumowy serial, przez polskich widzów. Co ciekawe, ekranizacja zyskała również popularność w krajach takich jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja, a nawet Pakistan. Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji, gdzie dla miłości nie ma barier i przeciwności. Piękna Marysia Sotnyk zakochuje się bez opamiętania, a oprócz niej również inni bohaterowie przeżywają swoje rozterki i dramaty.

Kozacka miłość odcinek 69 i 70 streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych 45 minutowych odcinkach? Rosyjsko-ukraiński serial z 2013 roku zdobył ogromną popularność na świecie, ale również w naszym kraju. Widzowie w każdym wieku z niecierpliwością czekają, co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Kozacka miłość to serial kostiumowy, który rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku. To historia, która toczy się na ukraińskiej prowincji i opowiada o miłości, ale także różnych rozterkach, trudnościach, a nawet dramatach. Bohaterowie w każdym odcinku muszą mierzyć się z sytuacjami, które zgotował im los. Pewnego dnia, przepiękna córka bogatego kozaka - Marysia Sotnyk o mało nie ulega wypadkowi. Na szczęście z opresji ratuje ją biedny szlachcic, w którym dziewczyna zakochuje się bez opamiętania i robi wszystko by biedak został jej mężem. Po drodze rozgrywają się również historie innych bohaterów. Co wydarzy się w 69 i 70 odcinku Kozackiej miłości?

Kozacka miłość odc. 69 - streszczenie

Anfisa z satysfakcją informuje Gładysza, że zna sekret opustoszałego grobu Stiepana. Choć nie wie o wszystkim, mężczyzna jest zatrwożony. Zdaje sobie sprawę, że jego pozycja wisi na włosku. Ignatij za poleceniem Kolewanowa ma opuścić dom. Tytus podsuwa mu myśl, jak wybrnąć z sytuacji. Fiodor spędza pełną uniesień noc z Oksaną, która niedawno wzięła za męża Konstantyna. Wkrótce Olga pilnie zwraca się do Serafima o pomoc. Fiodor jest ranny.

Kozacka miłość odc. 70 - streszczenie

Wściekły Konstantyn szuka Fiodora. Musi przy tej okazji znosić drwiny Kozaków. Złość wyładowuje na żonie. Oksana na próżno usiłuje zapewnić matkę, że jej związek jest szczęśliwy. Rodzice Stiepana martwią się o syna. Nie chcą, by dawni kochankowie znowu się zeszli. Sofia daje Marysi eliksir, który ma wzbudzić w Stiepanie namiętność. Radzi jej, by urodziła dziecko. Olga próbuje ochronić Fiodora przed zemstą Konstantyna. Ataman każe Sotnikowi opuścić stanicę, gdy tylko będzie w stanie wyruszyć. Nikoła wraca z Ustiużyna. Widzi, jak Olga całuje Fiodora.

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE