Kozacka miłość odc. 66, 67, 68, 69, 70: Fiodor spędza noc z Oksaną. Konstantyn planuje zemstę

2021-03-08 9:43 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość odcinki 66, 67, 68, 69, 70 streszczenie - co się wydarzy w serialu TVP2? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 8-12 marca 2021 roku w TVP 2 o godzinie 18:45. Produkcję można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość odc. 66, 67, 68, 69, 70 streszczenia. Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Kozacka miłość - odcinek 66

Aliona wybacza Stiepanowi wszystkie doznane z jego winy cierpienia. Ostrzega go, że jest podejrzany o zabójstwo jej matki. Anfisa jest niezadowolona z działań Tytusa. Nie udało mu się zdobyć żadnej cennej informacji. Ilia wyznaje miłość Alionie, ale ona prosi, żeby zostawił ją w spokoju. Tytus oraz jego przyjaciel student otwierają grób Stiepana. Odkrywają, że jest pusty. Karasik wypomina Alionie jej zachowanie i grozi, że zostawi ją bez opieki.

Kozacka miłość - odcinek 67

Marysia przyznaje, że w dniu zabójstwa widziała Warwarę. Następnie składa fałszywe zeznania, które obciążają ojca Alony. Do morderstwa przyznaje się Tichon, chcąc uchronić swoją córkę przed wysokimi opłatami za adwokata. Nikoła zwraca się do Olgi z prośbą o umożliwienie mu odwiedzin ojca. Tymczasem Oksana i Konstantyn pobierają się. Niespodziewanie na ich przyjęciu weselnym zjawia się Fiodor. Gruszynowie nie przepadają za żoną Stiepana. Marysia usiłuje zrobić wszystko, by w końcu zdobyć ich sympatię.

Kozacka miłość - odcinek 68

Nagłe pojawienie się Fiodora na przyjęciu weselnym Oksany i Konstantyna wywołuje zaskoczenie i niezadowolenie panny młodej. Niespodziewany gość uwodzi Oksanę. Tymczasem Tytus zwraca się do Anfisy z ofertą sprzedaży informacji na temat grobu Stiepana. Z kolei Alona udaje się na posterunek policji, gdzie dowiaduje się, że jednymi ze świadków morderstwa jej matki są rodzice Stiepana. Następnie Alona wybiera się do Gruszynów, chcąc dowiedzieć się prawdy. Nikoła konsultuje sprawę obrony ojca z adwokatem.

Kozacka miłość - odcinek 69

Anfisa informuje Gładysza, że zna sekret opustoszałego grobu Stiepana. Choć nie wie o wszystkim, mężczyzna jest przerażony. Zdaje sobie sprawę z tego, że jego pozycja wisi na włosku. Ignatij za poleceniem Kolewanowa ma opuścić dom. Tytus podsuwa mu myśl, jak wyjść z sytuacji. Fiodor spędza noc z Oksaną, która niedawno wzięła za męża Konstantyna. Wkrótce Olga pilnie zwraca się do Serafima o pomoc. Fiodor jest ranny.

Kozacka miłość - odcinek 70

Wściekły Konstantyn szuka Fiodora. Musi przy tej okazji znosić drwiny Kozaków. Złość wyładowuje na żonie. Oksana na próżno usiłuje zapewnić matkę, że jej związek jest szczęśliwy. Rodzice Stiepana martwią się o syna. Nie chcą, by dawni kochankowie znowu się zeszli. Sofia daje Marysi eliksir, który ma wzbudzić w Stiepanie namiętność. Radzi jej, by urodziła dziecko. Olga próbuje ochronić Fiodora przed zemstą Konstantyna. Ataman każe Sotnikowi opuścić stanicę, gdy tylko będzie w stanie wyruszyć. Nikoła wraca z Ustiużyna. Widzi, jak Olga całuje Fiodora.

NAJNOWSZE