Kozacka miłość odc. 112: Olga w malignie woła brata. Fiodorowi nie powiódł się zamach na Ilię

2021-05-12 10:55 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku. Bardzo szybko zyskał ogromną popularność, podobnie jak wiele produkcji historycznych czy kostiumowych, jak choćby Zniewolona. Widzów przekonuje z pewnością również fakt, że odcinki Kozackiej miłości emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Serial składa się jednak z ponad 200 odcinków, a jego emisja zakończy się zapewne dopiero najwcześniej pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość odcinek 112: streszczenie. Co się wydarzy? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odcinek 112: streszczenie

Olga w malignie woła brata, wyczuwając niebezpieczeństwo zagrażające Ilii. Matka Stiepana jest zazdrosna o nową znajomą Tichona, z którą ten szybko znalazł wspólny język. Fiodorowi nie powiódł się zamach na Ilię. Dręczy go, że nie udało mu się zemścić za ukochaną. Czarownik odmawia Lubaszy pomocy w pokonaniu Marysi.  Emisja odcinka 112 zaplanowana została na środę 13 maja na godzinę 18:45.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE