Kozacka miłość odc. 111: Ustinia dowiaduje się o zabójstwie jej męża! Tyt chce zdobyć zaufanie Gruszeńki

2021-05-12 10:46 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku. Bardzo szybko zyskał ogromną popularność, podobnie jak wiele produkcji historycznych czy kostiumowych, jak choćby Zniewolona. Widzów przekonuje z pewnością również fakt, że odcinki Kozackiej miłości emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Serial składa się jednak z ponad 200 odcinków, a jego emisja zakończy się zapewne dopiero najwcześniej pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość odcinek 111: streszczenie. Co się wydarzy? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odcinek 111: streszczenie

Olga dowiaduje się, że za wszystkimi intrygami stoi jej były narzeczony, Kolewanow. Tyt chce zdobyć zaufanie Gruszeńki i prosi Pietrowa, żeby napisał list „od Szalapina”. Kolewanow nastawia Fiodora przeciw Ilii. Policja powiadamia Ustinię o zabójstwie męża. Emisja odcinka 111 zaplanowana została na wtorek 12 maja na godzinę 18:45.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE