Kozacka miłość odc. 5: Kolewanow mówi Alonie, że Stiepan zginął. Rodzina Sotników boi się, że policja pozna tajemnicę

2020-12-04 15:30 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały TVP

Akcja serialu rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. „Kozacka miłość” opowiada historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem.

Kozacka miłość odc. 5: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś, gdy rodzice dziewczyny przedstawiają jej bogatego kupca Piotra Kolewanowa, który prosząc o jej rękę, obiecuje spłacić rodzinne długi. 

Kozacka miłość odc. 5: streszczenie

Alona ocknęła się w nieznanym miejscu. Kolewanow zapewnia dziewczynę, że Stiepan zginął od kuli zbiegłego katorżnika. Na miejscowym cmentarzu Alona znajduje mogiłę Siepana. Rodzina Sotników obawia się, że policja odkryje ich tajemnicę. Ale nic się nie dzieje. Rogożyn swata siostrę z Kolewanowem. Kupiec zdaje sobie sprawę z ciężkiej choroby Olgi, ale szkoda mu zrezygnować z posagu. Jednocześnie nie zamierza rozstawać się z Aloną.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE