Kozacka miłość odc. 264, 265, 266. Adwokat mści się na oszustce Anfisie. Kirył prosi Lubę i Serafima o wybaczenie

2022-01-16 12:55 ek
Kozacka miłość
Autor: materiały prasowe TVP

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy, który od listopada 2020 roku, gości na antenie Telewizji Polskiej. Jego akcje rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka. Co wydarzy się w odcinkach numer 264, 265, 266? Poniżej znajdziecie ich streszczenia.

Kozacka miłość odc. 264, 265, 266 - streszczenie. Co wydarzy się w serialu? Kozacka miłość to produkcja pełna zwrotów akcji, miłosnych rozterek, burzliwych i zaskakujących zdrad, a wszystko rozgrywa się na ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w odcinkach 264, 265 oraz 266? Adwokat zechce zemścić się na oszustce Anfisie, natomiast Kirył poprosi Lubę i Serafima o wybaczenie. Co jeszcze czeka na widzów Telewizyjnej Dwójki?

KOZACKA MIŁOŚĆ VS MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY | ESKA XD - Hotplota #35

Kozacka miłość odc. 264 - streszczenie

Anfisa rozpoczyna kolejną intrygę. Przyznaje się Leżniewowi, że to ona na polecenie Koliewanowa zorganizowała na niego zamach podczas pojedynku. Opowiada o innych knowaniach Koliewanowa i proponuje Leżniewowi pomoc w poprawieniu sceny w sztuce oraz rolę głównego amanta w spektaklu. Rozalia urządza scenę Kuczniewowi. Adwokat postanawia zemścić się na oszustce Anfisie.

Emisja odcinka 264 Kozacka miłość w poniedziałek 17 stycznia, o godzinie 18:45 w TVP2.

Kozacka miłość odc. 265 - streszczenie

Leżniow próbuje zrozumieć niecne zamysły Anfisy i zgadza się na udział w spektaklu. Anfisa, podejrzewając, że jej plan został ujawniony, włącza do sprawy Pankowa. Lebieda wypuszcza Koźmę i Kiriuszę. Kirył prosi Lubę i Serafima o wybaczenie. Stiepan potajemnie przychodzi tuż po pogrzebie na grób matki. Gruszeńka, widząc zrozpaczonego Stiepana, za wszelką cenę stara się go wesprzeć.

Emisja odcinka 265 Kozacka miłość we wtorek 18 stycznia, o godzinie 18:45 w TVP2.

Kozacka miłość odc. 266 - streszczenie

Leżniow pojawia się w teatrze jako aktor. Gruszeńka nie wierzy w jego szczerość, ale zakochany Leżniow przekonuje ją. Fiodor prosi o wybaczenie starego atamana, lecz nie jest gotów przeprosić Oksany. Stiepan wraca do Ustiużyna i dowiaduje się, że nie jest poszukiwany. Nikoła i Olga, bezskutecznie próbują spotkać się ze Stiepanem.

Emisja odcinka 266 Kozacka miłość w środę 19 stycznia, o godzinie 18:45 w TVP2.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE