Kozacka miłość

i

Autor: materiały TVP

Kozacka miłość odc. 167: Aliona próbuje wytłumaczyć się mężowi, ale Ilija nie chce jej słuchać

2021-08-23 9:10

Kozacka miłość odcinek 167 streszczenie - co się wydarzy w serialu TVP2? Premierowy epizod zostanie wyemitowany we wtorek, 24 sierpnia w TVP 2 o godzinie 18:45. Produkcję można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość odcinek 167: Kolewanow przyjeżdża do zajazdu. Zastaje tam tylko Marysię i Ignatija, ale jak zawsze zręcznie się wywija z kłopotów. Karasik spotyka w Rzeszowie Gruszeńkę i próbuje ją emablować. Dziewczyna spławia jednak lowelasa, a Nikoła grozi mu śmiercią. Olga z Iliją starają się pomóc Katerinie. Stiepan i Aliona przyjeżdżają do miasta. Aliona zamierza się wytłumaczyć mężowi, jednak Ilija nie chce jej słuchać.

Kozacka miłość - o czym jest serial?

Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Kozacka miłość - obsada

  • Daria Jegorowa - Olga Rogożyna
  • Wiaczesław Drobinkow - Stiepan Gruszyn
  • Jekatierina Olkina - Alona Skorniakowa
  • Aleksandr Mochow - Piotr Awierjanowicz Kolewanow
  • Anatolij Chostikojew - Gawrił Pietrowicz
  • Dmitrij Nazarow - Grigorij Sotnik
  • Olesia Żurakowskaja - Lubasza