Kozacka miłość

i

Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość odc. 15, 16, 17, 18: Lubasza kupuje eliksir miłości. Alona nie chce wyjść za Kolewanowa

2020-12-16 12:57

Akcja serialu rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. „Kozacka miłość” opowiada historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem.

Kozacka miłość odc. 15, 16, 17, 18 streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Nowy ukraiński serial, który trafił do ramówki Telewizji Polskiej pod koniec listopada 2020, ma szansę na długo stać się jednym z największych hitów stacji. Zaledwie po kilku pierwszych odcinkach zyskał on ogromną popularność i stał się jednym z najchętniej oglądanych obecnie seriali!

Kozacka miłość odc. 15: streszczenie

Fiodor oczernia Stiepana przed Bogdanem, który zdenerwowany wszczyna bójkę. Stanica nastawiona jest przeciw Stiepanowi. Proponuje on żonie wyjazd do miasta, aby poznała jego rodziców. Marysia w obawie, że oszustwo wyjdzie na jaw, przekonuje Stiepana, by odłożyć wizytę na później. Matka Alony cieszy się z bankructwa rodziców Stiepana i nie zamierza się z nimi pojednać. Wasilij najmuje się jako pomocnik u karczmarza.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE