Kozacka miłość odc. 109: Olga dostaje list. Wynika z niego, że Nikola nie żyje

2021-05-07 13:22 AW
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku. Bardzo szybko zyskał ogromną popularność, podobnie jak wiele produkcji historycznych czy kostiumowych, jak choćby Zniewolona. Widzów przekonuje z pewnością również fakt, że odcinki Kozackiej miłości emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Serial składa się jednak z ponad 200 odcinków, a jego emisja zakończy się zapewne dopiero najwcześniej pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość odc. 109: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odc. 109: streszczenie

Student medycyny, Pietrow, zostaje wyrzucony z kamienicy, Katia proponuje, by mieszkał z nią. Tichon i Sofia starają się pojednać, ale Marfusza prowokuje kolejną kłótnię. Żona atamana próbuje się samodzielnie wyleczyć, co niemal wpędza ją do grobu. Olga czyta list informujący o samobójstwie Nikoli. Emisja odcinka 109 zaplanowana została na poniedziałek 10 maja na godzinę 18:45.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE