Kozacka miłość - jubileuszowy 100. odcinek serialu! Kiedy i co się wydarzy?

2021-04-22 16:34 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Polscy widzowie pokochali tę produkcję! Seriale kostiumowe i historyczne cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością, zwłaszcza gdy fabuła dotyczy zwykłych ludzi zmagających się ze swoimi codziennymi dramatami i problemami. Kozacka miłość to serial, który - jak wskazuje tytuł - opowiada wyjątkową historię miłości. Dwoje ludzi musi walczyć o swoje uczucie, nie zważając na przeciwności losu i innych ludzi, którzy za wszelką cenę chcą ich rozdzielić.

Kozacka miłość - przed nami wyjątkowy, 100. odcinek serialu! Kiedy emisja i co się wydarzy w jubileuszowym odcinku Kozackiej miłości? Mimo że premierowo serial emitowany był w 2014 roku, polscy widzowie mogą śledzić losy bohaterów Kozackiej miłości od listopada 2020 roku. Odcinki ukazują się codziennie od poniedziałku do piątku.

Kozacka miłość - jubileuszowy 100. odcinek serialu! Kiedy i co się wydarzy?

Kozacka miłość składa się niestety tylko z jednego sezonu, jednak liczy on aż 270 odcinków! Oznacza to, że jeśli Telewizja Polska nie zdecyduje się zrobić przerwy w emisji na okres wakacji, serial będzie emitowany najprawdopodobniej aż do końca 2021 roku. W kwietniu nie jesteśmy jeszcze nawet na półmetku, a już niebawem w TVP2 ukaże się jubileuszowy setny odcinek Kozackiej miłości. Jego emisja została zaplanowana na poniedziałek 26 kwietnia, tradycyjnie o godzinie 18:45. Poniżej zamieszczamy streszczenie odcinka.

Ustińja dogaduje się z Gładyszem, pozoruje śmierć męża, by przejąć cały majątek. Sroka podejrzewa, że Katerina znów pracuje u Anfisy. Semionow aresztuje Anfisę z powodu zarzutów ze strony Kolewanowa, Anfisa powierza tymczasowo interesy Lukierji. Marysia poszukuje Stiepana, by zawiadomić go o śmierci ojca.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce
NAJNOWSZE