Kozacka miłość - jak się kończy serial? Kiedy finał?

2021-06-17 14:41 AW
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to jeden z wielu seriali produkcji rosyjsko-ukraińskiej, które cieszą się w naszym kraju bardzo dużą popularnością. Polscy widzowie uwielbiają zwłaszcza produkcje historyczne i kostiumowe, czego najlepszym przykładem są m.in. także Zniewolona, Czerwona królowa czy Urodzona gwiazda. Mimo że Kozacka miłość premierowo emitowana była w 2013 roku, w Polsce pierwszy odcinek ukazał się dopiero pod koniec listopada 2020 roku.

Kozacka miłość - ostatni odcinek. Jak i kiedy skończy się serial? „Kozacka miłość” opowiada historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Kozacka miłość - jak i kiedy skończy się serial?

Mimo że serial Kozacka miłość składa się łącznie z 270 odcinków, wielu widzów już teraz zastanawia się, jak zakończy się serial i co wydarzy się w ostatnim odcinku. Chociaż do finału pozostało jeszcze sporo czasu - biorąc pod uwagę, że odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku od końca listopada 2020, o ile serial będzie emitowany także przez wakacje, ostatni odcinek powinien ukazać się dopiero pod koniec 2021 roku. Jednak dla tych widzów, którzy już teraz nie mogą doczekać się finału, poniżej zamieszczamy opis ostatniego, 270 odcinka.

Finał nie idzie po myśli Anfisy. Próbuje uciec, lecz w karecie dostaje udaru. Kirioszka opowiada o spotkaniu Marisy z Kolewanowym. Kozma wyrusza na poszukiwania łotra. Za złoczyńcą spieszy również policja. Kolewanow próbuję skryć się, ale trafia go kula. Marisa uważa, że jest rozwiedziona. Stefan z Alena nagle spotykają się na stepie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE