Polskie seriale - najbardziej żenujące sceny, które przeszły do historii [TOP 10]

2021-06-15 10:26 PK
Seriale
Autor: screen z youtube/Szmaragdowy Deszcz

Jak wiadomo rodzime serialowe produkcje nierzadko zakrawają o absurd i obciach. Postanowiliśmy przygotować listę 10 najbardziej żenujących scen w polskich serialach. Zapnijcie pasy i bawcie się dobrze.

Polskie seriale często przygotowywane są zbyt szybko i zbyt tanim kosztem, co przekłada sie na ich kiepską jakość. I właśnie ta wątpliwa jakość nierzadko powoduje, że sceny w rodzimych produkcjach wywołują salwy śmiechu, zażenowanie i konsternację. M jak miłość, Klan, Na Wspólnej - w których serialach znajdziemy najbardziej żenujące sceny? Sprawdźcie poniżej TOP 10 fragmentów polskich produkcji, które rozbawią was do łez!

Filmy, w których aktorzy uprawiali seks naprawdę [materiał 18+]

M jak Miłość: Piotrek wprasza się na komputer

Legendarny dialog Marcina Mroczka i Katarzyny Cichopek na temat najnowszej technologii. Serialowy Piotrek nie ma swojego komputera i za wszelką cenę stara się wbić do Kingi.

Klan: strzelanina

Brawurowa scena, której nie powstydziliby się amerykańscy twórcy filmów sensacyjnych. Uwaga - tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Klan: dowcip na babskim wieczorze

Nie wymaga komentarza- to trzeba usłyszeć. Uwaga - sucho!

M jak miłość: scena z kartonami

Ostatnie chwile Hanki Mostowiak, która dzięki swojemu refleksowi nie wjeżdża w małą dziewczynke, która znikąd pojawiła się na ulicy. Bohaterka niczym Rober Kubica manewruje na jezdni i ostatecznie ląduje w kartonach. 

Klan: Jacek walczy z filetem

W jednym z odcinków Klanu Jacek w rozmowie z Piotrem Rafalskim wyładowuje swoje emocje podczas przyrządzania posiłku. Zwróćcie uwagę na ten obłęd w oczach.

Klan: śmierć Ryśka

Jedna z pierwszych serialowych śmierci w rodzimych produkcjach. Ryszard Lubicz w szarpaninie ze złodziejem upada na ziemię i umiera. 

Pierwsza miłość - nie pierwsza porażka

Wiecie co to jest sacro polo? Jesli nie - zapraszamy do odsłuchu...

Klan: zemsta Bożenki

Bożenka pokazała na lodowisku, jak się walczy o mężczyznę. Scena przemocy i groźby słowne. 

Na Wspólnej: ławka, hot-dog i pocałunek

Igor na randce z Matyldą postanowili zjeść hot-doga. Na ich przeszkodzie najpierw stanęła brudna ławka, a później 'groźny' pies i lament bohaterki. Ostatecznie doszło do namiętnego pocałunku. To wszystko w niecałe 2 minuty!

Ojciec Mateusz: zabawa gimnazjalistów

Kilku wagarowiczów urządziło sobie głupie dowcipy zmieniając sznurkiem kierunek jazdy samochodów. 

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE