Kozacka miłość - czas akcji. W jakich latach rozgrywa się fabuła?

2021-04-16 14:01 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały TVP

Polscy widzowie są ogromnymi fanami seriali kostiumowych. Już od wielu lat największymi hitami, jeśli chodzi o oglądalność, są produkcje, których fabuła osadzona jest w przeszłości. Przykładów jest wiele - Korona królów, Zniewolona, Czerwona królowa to tylko niektóre z nich. Bardzo dużą liczbę widzów ma również rosyjsko-ukraiński serial Kozacka miłość, którego emisja rozpoczęła się w listopadzie 2020 roku.

Kozacka miłość - czas akcji. W jakich latach rozgrywa się fabuła? Choć polscy widzowie poznali serial dopiero pod koniec 2020 roku, premierowo był on emitowany w Rosji w 2014 roku. Kozacka miłość składa się wyłącznie z jednego sezonu liczącego aż 270 odcinków. Odcinki emitowane są codziennie, dlatego najprawdopodobniej w Polsce emisja serialu zakończy się pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość - czas akcji. W jakich latach rozgrywa się fabuła?

Przedstawiona w serialu historia rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku, czyli ok. 1890-1900 roku. Dokładne lata, w których osadzona jest fabuła, nie są niestety znane. Serial nie daje także dużo kontekstów historycznych, ponieważ przede wszystkim Kozacka miłość jest, jak wskazuje tytuł, historią miłosną. To historia dwojga ludzi, dla których nie ma barier ani przeciwności. W głównych rolach w serialu możemy oglądać Zoryanę Marchenko, Vyacheslava Drobinkova, Ekaterinę Olkinę, Aleksandra Mochowa. Serial emitowany jest w TVP2 w dni powszednie o godzinie 18:45. Po emisji telewizyjnej odcinki Kozackiej miłości można oglądać także online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20
NAJNOWSZE