Kozacka miłość 66, 67, 68 streszczenia. Ilja wyznaje Alonie uczucia. Tichon przyznaje się do złego czynu

2021-03-02 12:37 ek
kozacka miłość
Autor: materiały prasowe

Rosyjsko-ukraiński serial Kozacka miłość, zadebiutował na antenie Telewizyjnej Dwójki pod koniec 2020 roku i od tamtej pory cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Odcinki emitowane są codziennie na tygodniu od poniedziałku do piątku, a fabuła i zjawiskowe kostiumy mocno przyciągają widzów. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu? Jakie trudności czekają bohaterów?

Kozacka miłość 66, 67, 68 streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Kostiumowy, rosyjsko-ukraiński serial Kozacka miłość, rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia, która opowiada o pięknej i prawdziwej miłości, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, barier i przeciwności. Córka bogatego kozaka Marysia Sotnyk jest otoczona jego ojcowską troską i miłością. Pewnego dnia o mało nie ulega wypadkowi, a z opresji ratuje ją biedny szlachcic. Maysia zakochuje się i za wszelką cenę chce, by został jej mężem, a po drodze rozgrywają się także inne sceny i historie bohaterów.

Kozacka miłość ZWIASTUN nowego serialu w TVP2. Tragiczna historia miłości Marysi do biednego szlachcica Stepana

Kozacka miłość odc. 66: streszczenie

Alona postanawia przebaczyć Stiepanowi wszystkie jego przewinienia. Ponadto informuje go, że jest jednym z podejrzanych o zamordowanie jej matki. Tymczasem Anfisa jest rozczarowana działaniami Tytusa, któremu nie udało się pozyskać żadnej znaczącej informacji. Z kolei Ilja wyznaje Alonie swoje uczucia. Kobieta jednak odrzuca jego miłość i prosi, by dał jej spokój. Tytus wraz z przyjacielem postanawiają otworzyć grób Stiepana. Okazuje się, że jest on pusty. Karasik grozi Alonie, że zostawi ją bez opieki, jeśli ta nie zmieni swojego zachowania.

Kozacka miłość odc. 67: streszczenie

Marysia przyznaje, że w dniu zabójstwa widziała Warwarę. Następnie składa fałszywe zeznania, które obciążają ojca Alony. Do morderstwa przyznaje się Tichon, chcąc uchronić swoją córkę przed wysokimi opłatami za adwokata. Nikoła zwraca się do Olgi z prośbą o umożliwienie mu odwiedzin ojca. Tymczasem Oksana i Konstantyn pobierają się. Niespodziewanie na ich przyjęciu weselnym zjawia się Fiodor. Gruszynowie nie przepadają za żoną Stiepana. Marysia usiłuje zrobić wszystko, by w końcu zdobyć ich sympatię.

Kozacka miłość odc. 68: streszczenie

Nagłe pojawienie się Fiodora na przyjęciu weselnym Oksany i Konstantyna wywołuje zaskoczenie i niezadowolenie panny młodej. Niespodziewany gość uwodzi Oksanę. Tymczasem Tytus zwraca się do Anfisy z ofertą sprzedaży informacji na temat grobu Stiepana. Z kolei Alona udaje się na posterunek policji, gdzie dowiaduje się, że jednymi ze świadków morderstwa jej matki są rodzice Stiepana. Następnie Alona wybiera się do Gruszynów, chcąc dowiedzieć się prawdy. Nikoła konsultuje sprawę obrony ojca z adwokatem.

NAJNOWSZE