Kozacka miłość odc. 214, 215, 216, 217: Onufrijenko prowadzi w stanicy śledztwo i zbiera informacje o Marysi. Sofia stara się wzbudzić w Stiepanie miłość do Gruszeńki

2021-11-02 8:12 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 214-217, które zostaną wyemitowane w dniach 1-3 oraz 5 listopada? Sprawdźcie!

Kozacka miłość odc. 214, 215, 216, 217. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Kozacka miłość - odcinek 214

Gruszeńka przyjeżdża do Ustiużyna, żeby wesprzeć Stiepana, ten jednak wyjeżdża w pościgu za Koliewanowem. Dziewczyna zatrzymuje się u matki Stiepana i zajmuje się Kiriuszą, który sprawia sporo kłopotów. Fiodor przywozi Marysię do stanicy i próbuje ukrócić wszelkie plotki na jej temat. Karasik i Kuczniew chcą przejąć lokal od Goriuchina. Kuczniew dowiedziawszy się, w jaki sposób pieniądze trafiły do rąk aktora, udaje się do Ili Rogożyna i przewrotnie próbuje nakłonić go do zawiadomienia policji o rzekomej kradzieży. Ilia po spotkaniu z Goriuchinem całkowicie rezygnuje z zakładania jakiejkolwiek sprawy rujnując tym samym chytre plany dwójki aferzystów.

Kozacka miłość - odcinek 215

Posłaniec ma dostarczyć list Marysi, nie zastaje jej jednak w Konstantynowie. Pankow próbuje przejąć korespondencję, ale mu się to nie udaje, więc o zajściu zawiadamia policję. Waśka podstępem i sprytem wydostaje z aresztu Koźmę, który musi się w związku z tym ukryć. Z pomocą przychodzą mu dziewczęta z dawnego lokalu Anfisy. Olga z Ilią odwiedzają Goriuchina i obiecują mu dodatkowe wsparcie finansowe na prowadzenie i funkcjonowanie teatru. Serafim prosi Marysię o wybaczenie za wszystkie złorzeczenia pod jej adresem, jak też i całej rodziny Sotników. Kiriusza zwierza się w sekrecie Gruszeńce, że Koliewanow przetrzymując u siebie Alionę, kontaktował się z Marysią i że na odjezdnym polecił przekazać jej do rąk własnych jakiś list.

Sonda
Czy Koliewanow poniesie konsekwencje swoich czynów?

Kozacka miłość - odcinek 216

Goriuchin pomaga Koźmie w ucieczce z miasta, ukrywając go w powozie z dziewczynami z teatralnej trupy. Stiepan jest przekonany, że zdenerwowanie Gruszeńki wynika z jej uczuć do niego. Ne przeczuwa, że dziewczyna ukrywa ważną informację. Galina podstępnie przechwytuje list adresowany do Marysi, by poznać jej tajemnicę. Onufrijenko prowadzi w stanicy śledztwo. Zbiera informacje o Marysi.

Kozacka miłość - odcinek 217

Oksana domyśla się, że list Koliewanowa dotyczy Nikoły. Koźma i Wasilij wracają do stanicy. Fiodor złości się na Koźmę i namawia go do szczerej rozmowy. Goriuchin nie liczy na sukces teatru w Ustiużynie, ale nie ma możliwości odwołania spektaklu. Spotkanie z Gruszeńką rozwiązuje wszelkie problemy. Poprzez Kiriuszę Sofia stara się wzbudzić w Stiepanie miłość do Gruszeńki.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE