Kozacka miłość odc. 119: Marysia odbierze sobie życie? Tichon coraz gorzej się czuje

2021-05-18 9:54 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku. Bardzo szybko zyskał ogromną popularność, podobnie jak wiele produkcji historycznych czy kostiumowych, jak choćby Zniewolona. Widzów przekonuje z pewnością również fakt, że odcinki Kozackiej miłości emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Serial składa się jednak z ponad 200 odcinków, a jego emisja zakończy się zapewne dopiero najwcześniej pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość odc. 119: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Akcja serialu rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odc. 119: streszczenie

Marysia próbuje odebrać sobie życie. Stiepan obwinia o to siebie, a Nikoła jeszcze dodatkowo Ilię i Olgę. Gruszeńka z woźnicą błądzą po zaśnieżonym stepie. Przypadkiem natykają się na przejeżdżającą Alonę, która wskazuje im drogę. Tichon źle się czuje, ale bardziej niż serce dokucza mu troskliwość Antoniny i Sofii. W akcie rozpaczy ucieka od nich przez okno. Mieszkający w karczmie Kolewanow zaczyna zalecać się do Ustinii.

Kozacka miłość odcinek 119: emisja w TVP2 i VOD

Odcinek 119 zostanie wyemitowany 24 maja 2021 o godzinie 18:45 w TVP1. Na VOD będzie można go obejrzeć dopiero po emisji telewizyjnej.

Kozacka miłość: obsada

W serialu występują:

  • Daria Jegorowa - Olga Rogożyna
  • Wiaczesław Drobinkow - Stiepan Gruszyn
  • Jekatierina Olkina - Alona Skorniakowa
  • Aleksandr Mochow - Piotr Awierjanowicz Kolewanow
  • Anatolij Chostikojew - Gawrił Pietrowicz
  • Dmitrij Nazarow - Grigorij Sotnik
  • Olesia Żurakowskaja - Lubasza
Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE