Korona królów 360-369 zmiana emisji! Dni i godziny odcinków serialu

2020-03-26 15:45
Korona królów
Autor: Materiały TVP

Telewizja Polska emituje obecnie już 3 sezon telenoweli historycznej Korona królów. Serial, który pierwszy raz trafił na antenę stacji w 2018 roku, cały czas cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem widzów. Od 3 sezonu serialu, którego emisja rozpoczęła się już jesienią 2019, główną bohaterką Korony królów jest Jadwiga Andegaweńska.

Korona królów odc. 360-369 zmiana emisji. Kiedy i o której oglądać serial? W wiosennej ramówce 2020 duże zmiany wprowadziło wiele stacji telewizyjnych. Z emisji na Polsacie zniknęły premierowe odcinki Tańca z Gwiazdami oraz Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Z kolei na TVN od 30 marca nie będzie już nowych odcinków Kuchennych rewolucji, Kuby Wojewódzkiego czy serialu Kod genetyczny.

Korona królów odc. 360-369 zmiana emisji. Kiedy i o której oglądać serial?

Telewizja Polska z kolei musiała zawiesić kręcenie kolejnych odcinków serialu Klan, co wpłynęło na znaczne skrócenie tego sezonu serialu. Będzie on emitowany jedynie do piątku 3 kwietnia. Od poniedziałku 6 kwietnia w miejsce Klanu TVP emitować będzie kolejny odcinek Korony królów, co oznacza, że będą emitowane dwa odcinki dziennie - o godzinie 18:00 oraz 18:30.

Według obecnego programu telewizyjnego stacja wyemituje w ten sposób jedynie 10 odcinków serialu - od 360 do 369, a emisja tego sezonu zakończy się już 10 kwietnia. 

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE