Koreański Dom z papieru trafi na Netflix! Nowa wersja kultowego serialu

2020-12-01 19:40 AW
Koreański dom z papieru
Autor: Materiały Prasowe

Netflix ogłasza nowy ekscytujący projekt - serial, który będzie koreańską adaptacją kultowego hiszpańskiego Domu z papieru. Akcja serialu będzie rozgrywać się na Półwyspie Koreańskim. Reżyser adaptacji, Kim Hong-sun, to twórca takich telewizyjnych produkcji jak The Guest, Voice i Black, a zarazem uznany twórca kryminałów fantastycznych. Za scenariusz odpowiedzialny jest Ryu Yong-jae wraz z zespołem, w którego portfolio znajdują się m.in. jedna z produkcji Netflix pt. Hologramowa miłość (My Holo Love) czy serial tvN pt. Pamiętnik psychopaty (Psychopath Diary).

Koreański Dom z papieru trafi na Netflix! Nowa wersja kultowego serialu. Co wiadomo produkcji? Alex Pina, twórca i producent wykonawczy Domu z papieru mówi - Koreańscy twórcy od lat rozwijali swoją własną kulturę audiowizualną i specyficzny język. Podobnie jak w przypadku naszego serialu, udało się im przełamać kulturowe granice przez co stali się punktem odniesienia dla tysięcy widzów na świecie, zwłaszcza tych młodych.

Koreański Dom z papieru trafi na Netflix

Od 2017 roku Dom z papieru podbija świat. W kwietniu 2020 w ponad 65 milionach domów widzowie zdecydowali się obejrzeć kolejną (czwartą) odsłonę tego hiszpańskojęzycznego serialu. Aktualnie w produkcji jest piąty i ostatni sezon serii. 12 odcinków koreańskiej adaptacji pokaże znany temat w nowej odsłonie i ponownie zaangażuje fabułą widzów na całym świecie. 

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE