Dom z papieru - sezon 5 będzie dłuższy niż pozostałe! Ile odcinków liczy?

2020-11-30 21:20 AW
Dom z papieru
Autor: Alter Photos/Sipa USA/East News

Fani Domu z papieru z bólem serca przyjęli decyzję twórców, że nachodzący, 5 sezon serialu, będzie finałowym. Serial ten błyskawicznie stał się światowym fenomenem i jednym z największych hitów platformy, czego nie spodziewali się chyba nawet jego twórcy. Dość powiedzieć, że sezon 4., który miał premierę w 2020 roku, był najchętniej oglądanym serialem Netflixa! To pokazuje, jak ogromną rzeszę fanów ma Dom z papieru na całym świecie.

Dom z papieru - sezon 5 będzie dłuższy niż pozostałe! Ile odcinków liczy? Fani serialu z niecierpliwością czekają na rozwiązanie tej historii, zwłaszcza że poprzedni, sezon 4 Domu z papieru, zakończył się bardzo emocjonującym cliffhangerem. Sezon 5. powinien odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań, a przede wszystkim - co stanie się z całą grupą i czy Profesor przeżyje?

Dom z papieru - sezon 5 będzie dłuższy niż pozostałe! Ile odcinków liczy?

Pierwsze dwa sezony, które premierowo ukazały się w hiszpańskiej telewizji Antena 3, składały się odpowiednio z 9 i 6 odcinków. Od sezonu trzeciego Dom z papieru ukazuje się wyłącznie na Netflix i zarówno trzeci, jak i czwarty sezon miały po 8 epizodów. Jak informuje hiszpański serwis FormulaTV, finałowy sezon piąty będzie najdłuższym, ma składać się aż z 10 odcinków.

Wiadomo także, że do obsady piątego sezonu dołączy trzech nowych aktorów - Miguel Ángel Silvestre, José Manuel Seda oraz Patrick Criado. Jak na razie niestety tajemnicą pozostaje dokładna data premiery finałowego sezonu Domu z papieru. Póki co wiadomo jedynie, że nowe odcinki mają pojawić się na Netflix w 2021 roku, jednak bardziej przybliżona data nie jest jeszcze znana. 

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE