Koreańska wersja Domu z papieru - aktor ze Squid Game wcieli się w Berlina?

2021-12-01 11:13 Leon Pietrzak
Dom z papieru
Autor: Materiały prasowe Netflix

Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów Domu z papieru! Hiszpański serial doczeka się nie tylko spin-offu, ale również swojej koreańskiej wersji. Do drużyny Profesora dołączy aktor ze Squid Game. Którego z bohaterów La Bandy zagra? Kiedy premiera nowego serialu? Gdzie oglądać? Odpowiadamy!

Koreańska wersja Domu z papieru - aktor ze Squid Game wcieli się w Berlina? Fani serialu jeszcze nie zdążyli dobrze pożegnać się z hiszpańskimi bohaterami, a twórcy La Casa de Papel zaczęli już potwierdzać nowe produkcje. Już wiemy, że pojawi się spin-off serialu, a kilka miesięcy temu ogłoszono koreańską wersję napadu i zaprezentowano głównych bohaterów. Widzowie jeszcze nie wiedzieli, że jedną z postaci będzie gwiazda Squid Game. Sylwetka jednego z aktorów pojawiła się teraz w mediach społecznościowych, a w Internecie zrobiło się gorąco.

Aktor ze Squid Game w Domu z papieru

Obsada koreańskiej wersji serialu Dom z papieru została zaprezentowana na oficjalnych kanałach Netflix już jakiś czas temu. Niektórzy widzowie nie kojarzyli przedstawianych nazwisk. Jednak popularność Squid Game sprawiła, że cały świat usłyszał o głównych bohaterach tej produkcji i wiele osób dopiero teraz zauważyło, że w nowej wersji La Casa de Papel pojawi się jeden z głównych bohaterów Squid Game. Park Hae-soo zaszczycił swoją obecnością na wydarzeniu "Dom z Papieru: Dziedzictwo" gdzie fani La Bandy mogli wspólnie świętować zakończenie napadu wszech czasów. Na wielkim telebimie, trzymając w dłoni maskę Dalego, ogłosił datę koreańskiej produkcji. W nadchodzącej adaptacji aktor wcieli się rolę Berlina!

Sonda
Czy Park Hae-soo jako Berlin to dobry wybór?

Koreańska wersja Domu z papieru - data premiery

Álex Pina, jeden z twórców Domu z Papieru, cieszy się z powstania nowej wersji hiszpańskiego serialu. Nie ma nic przeciwko, a nawet ma być zaangażowany w tę produkcję! W wywiadzie podkreśla, że połączenie koreańskiej kultury i specyficznego języka może być ciekawe i już nie może się doczekać tego remake'u. Premierę zapowiedziano na 2022 rok. Wszystkie odcinki pojawią się na platformie Netflix.

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE