Dom z papieru - to jeszcze nie koniec historii! Popularny serial doczeka się spin-offu

2021-12-01 10:00 Leon Pietrzak
Dom z papieru
Autor: Materiały prasowe Netflix

Napad dobiega końca, ale historia trwa dalej! Twórcy ogłosili spin-off Domu z papieru, a swoją decyzją zaskoczyli wszystkich fanów. Już wiemy, że historia jednego z bohaterów powróci i będziemy mogli ją oglądać na platformie Netflix. Co jeszcze wiemy o nadchodzącej produkcji?

Dom z papieru - to jeszcze nie koniec historii! Twórcy zapowiadają spin-off. Dom z papieru to absolutny hit! Serialowi złodzieje skradli nie tylko złoto w Banku Hiszpanii, ale również serca widzów na całym świecie. W piątek 3 grudnia zobaczymy finałowe odcinki największego napadu w historii. Twórcy już z pierwszym zwiastunem informowali nas, że to będzie ostatni sezon Domu z papieru. Jednak 30 listopada na wielkim wydarzeniu w Madrycie ogłosili powrót ulubieńca wielu fanów. Tak, Berlin powraca na ekrany i doczeka się własnej historii!

Dom z papieru - Berlin z własnym spin-offem

W Hiszpanii 30 listopada 2021 r. odbyło się globalne wydarzenie, w którym fani Domu z papieru mogli z widzami na całym świecie świętować zakończenie serialu. Transmisja z eventu była w każdym kraju na dedykowanej stronie. Pojawiła się prawie cała obsada, włącznie z twórcami, którzy przygotowali wiele niespodzianek. Mogliśmy zobaczyć pierwsze 15 minut szóstego odcinka 5. sezonu, dostaliśmy więcej informacji o koreańskim remake'u serialu oraz ogłoszono coś, czego nikt się nie spodziewał. Netflix nie zamierza tak szybko żegnać się z hiszpańską produkcją i zapowiedziano spin-off, w którym pojawi się Berlin! Aktor Pedro Alonso wróci na ekrany, ale jeszcze nie wiemy z jaką historią. Można tylko podejrzewać, że fabuła zostanie osadzona przed wydarzeniami z pierwszych sezonów. Premierę "BERLIN" zaplanowano na rok 2023.

Sonda
Czy czekasz na spin-off z Berlinem?
Dom z papieru 5, część 2: Profesor złapany przez odwiecznego wroga! Alicja Sierra w dramatycznym pościgu z dzieckiem na pokładzie! - UWAGA SPOILER!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE