Fakty TVN

i

Autor: TVN Rewolucja w ramówce TVN.

Programy

Koniec Sportu i Pogody po Faktach! Wielka zmiana w ramówce TVN

2024-06-23 18:54

To informacja, która na pewno zszokuje! Już wkrótce widzowie Faktów TVN po transmisji ich ulubionego programu informacyjnego nie zobaczą serwisu sportowego i prognozy pogody. To ogromna zmiana, która wpłynie na rutynę wielu Polaków. Czy stacja całkowicie zrezygnuje z tych programów? Wyjaśniamy, o co chodzi.

TVN przekazał ważną informację, która z pewnością zainteresuje ich widzów. Szczególnie tych, którzy od lat oglądają ich serwisy informacyjne. Dla wielu z nich jest już tradycją, że o godzinie 19:00 włączają kanał, aby obejrzeć Fakty. Aktualnie jest to najchętniej oglądalny serwis informacyjny w Polsce. Mało kto jednak wyłącza telewizor lub zmienia program po zakończeniu Faktów, ponieważ później prezentowano wiadomości sportowe, a także prognozę pogody na nadchodzące dni i tygodnie. Wkrótce się to zmieni! Z najnowszej ramówki TVN-u wynika, że już wkrótce po Faktach od razu zacznie się emisja programu Uwaga. Czy to oznacza, że Sport i Pogoda zostaną usunięte z ramówki stacji? Wyjaśniamy, o co chodzi.

Gwiazdy TVN wystrojone na maxa! Sprawdziliśmy ceny ich ciuszków i spadliśmy z krzesła. Kto wydał najwięcej?

Sport i Pogoda w TVN. Nowa pora emisji

Uspokajamy! Stacja TVN nie zrezygnuje z serwisu sportowego i prognozy pogody. Widzowie nadal będą mogli oglądać te programy, ale o zupełnie nowej porze. Do tej pory te serwisy były emitowane po Faktach, a teraz będą pokazywane przed Faktami! Jak dokładnie wpłynie na ramówkę stacji? 

Sport i Pogoda w TVN. O której godzinie?

Osoby, które chcą obejrzeć Sport i Pogodę, będą musiały włączyć TVN kilkanaście minut wcześniej niż do tej pory. Sport będzie pokazywany o godzinie 18:45, a Pogoda o 18:55. Nie jest to zmiana stała. Z informacji podanych przez stację wynika, że to zmiana na czas wakacyjny. Zostanie ona wprowadzona w życie wraz z początkiem lipca. 

Listen on Spreaker.