Konferencja 25 stycznia - nauka zdalna 2022. Kiedy decyzja ministra edukacji?

2022-01-25 18:41 MK
Konferencja ministra edukacji
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Powrót nauki zdalnej jest już przesądzony? Wszyscy uczniowie w całej Polsce czekają na ogłoszenie decyzji Ministerstwa Edukacji i Nauki. Najnowsze stanowisko resortu sugeruje bowiem, że zdalne nauczanie może powrócić w związku z rekordem liczby zakażeń. Kiedy konferencja ministra zdrowia i ministra edukacji? Czy 25 stycznia zapadnie ostateczna decyzja?

Nauka zdalna 2022 - konferencja ministra zdrowia i/lub ministra edukacji w tej sprawie to coś, na co z wielką niecierpliwością czekają uczniowie w całej Polsce. Jak już wiadomo, w naszym kraju padł rekord zakażeń. Mowa o ponad 40 tysiącach osób zakażonych koronawirusem. W związku z tym polski rząd podejmuje kolejne kroki mające na celu walkę z towarzyszącą nam od marca 2020 roku pandemią. Czy jedną z decyzji będzie ponowne zamknięcie szkół i wprowadzenie nauczania zdalnego? Najnowszy wpis pozostawiony na Twitterze MEiN sugeruje, że to jeden z rozważanych scenariuszy.

Sonda
Czy nauka zdalna powinna zostać przywrócona?

Konferencja 25 stycznia 2022 - nauka zdalna

Oficjalnie wiadomo już, że konferencja ministra nauki oraz Głównego Inspektora Sanitarnego będzie miała miejsce 25 stycznia, o godzinie 18:30. Tematem będzie aktualna sytuacja w szkołach i placówkach oświatowych.

AKTUALIZACJA: Nauka zdalna powraca! Oficjalnie wiadomo już, że tryb zdalny będzie obowiązywał uczniów klas 5–8 szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych od 27 stycznia do 27 lutego.

Konferencja 25 stycznia 2022 na żywo

Transmisja ze spotkania będzie tradycyjnie możliwa do obejrzenia zarówno w internecie (facebookowy profil Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji i Nauki) oraz w telewizji (TVN 24, TVP Info, Polsat News).

Nowy singiel Lanberry to dopiero początek!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE