Konferencja 24.02.2021 - o której godzinie i gdzie obejrzeć na żywo?

2021-02-24 13:42 AW
Mateusz Morawiecki
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EastNews

Panująca pandemia koronawirusa cały czas wymusza na wszystkich stosowanie się do aktualnie obowiązujących obostrzeń. Od wielu miesięcy zamknięte są między innymi restauracje, bary, siłownie czy kluby. W połowie lutego 2021 zostały podjęte decyzje, które zniosły część obostrzeń, dzięki czemu 'na próbę' zostały otwarte między innymi hotele, teatry, kina czy kasyna. Wcześniej także otworzyć mogły się również galerie i muzea. Od dłuższego czasu mówi się jednak o zaostrzeniu obostrzeń, które mają zostać ogłoszone ponownie na konferencji. Gdzie i kiedy śledzić informacje online i w telewizji?

Konferencja 24.02.2021 - o której godzinie i gdzie obejrzeć na żywo online i w telewizji? Od kiedy możemy spodziewać się zmiany obostrzeń? Odpowiedzi na te pytania nurtują wiele osób - zwłaszcza że ostatnie zmiany, które obowiązują od 12 lutego, weszły w życie jedynie na dwa tygodnie. Po tym okresie zostaną podjęte kolejne decyzje, a wpływ na nie ma mieć przede wszystkim obserwowana liczba zachorowań.

Konferencja 24.02.2021 - o której godzinie i gdzie obejrzeć?

Z racji tego, że obecne obostrzenia mają obowiązywać wyłącznie przez dwa tygodnie, czyli do 28 lutego, zmiany musimy poznać odpowiednio wcześniej. Z informacji, które się dotychczas pojawiły, wynika, że konferencja odbędzie się najpóźniej 24 lutego, jednak nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Centrum Informacyjne Rządu. Dokładną godzinę również powinniśmy poznać w dniu konferencji. Z nieoficjalnych informacji wynika, ze ma się ona odbyć o godzinie 15:00. Konferencję w telewizji transmitują stacje informacyjne jak TVP Info, TVN24 czy Polsat News. Online można śledzić ją natomiast na fanpage'u Kancelarii Premiera oraz na YouTubie.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
NAJNOWSZE