Mateusz Morawiecki

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EastNews

Konferencja 24.02.2021 - o której godzinie i gdzie obejrzeć na żywo?

2021-02-24 13:42

Panująca pandemia koronawirusa cały czas wymusza na wszystkich stosowanie się do aktualnie obowiązujących obostrzeń. Od wielu miesięcy zamknięte są między innymi restauracje, bary, siłownie czy kluby. W połowie lutego 2021 zostały podjęte decyzje, które zniosły część obostrzeń, dzięki czemu 'na próbę' zostały otwarte między innymi hotele, teatry, kina czy kasyna. Wcześniej także otworzyć mogły się również galerie i muzea. Od dłuższego czasu mówi się jednak o zaostrzeniu obostrzeń, które mają zostać ogłoszone ponownie na konferencji. Gdzie i kiedy śledzić informacje online i w telewizji?

Konferencja 24.02.2021 - o której godzinie i gdzie obejrzeć na żywo online i w telewizji? Od kiedy możemy spodziewać się zmiany obostrzeń? Odpowiedzi na te pytania nurtują wiele osób - zwłaszcza że ostatnie zmiany, które obowiązują od 12 lutego, weszły w życie jedynie na dwa tygodnie. Po tym okresie zostaną podjęte kolejne decyzje, a wpływ na nie ma mieć przede wszystkim obserwowana liczba zachorowań.

Konferencja 24.02.2021 - o której godzinie i gdzie obejrzeć?

Z racji tego, że obecne obostrzenia mają obowiązywać wyłącznie przez dwa tygodnie, czyli do 28 lutego, zmiany musimy poznać odpowiednio wcześniej. Z informacji, które się dotychczas pojawiły, wynika, że konferencja odbędzie się najpóźniej 24 lutego, jednak nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Centrum Informacyjne Rządu. Dokładną godzinę również powinniśmy poznać w dniu konferencji. Z nieoficjalnych informacji wynika, ze ma się ona odbyć o godzinie 15:00. Konferencję w telewizji transmitują stacje informacyjne jak TVP Info, TVN24 czy Polsat News. Online można śledzić ją natomiast na fanpage'u Kancelarii Premiera oraz na YouTubie.

Sonda
Jak oceniasz zniesienie części obostrzeń od 12 lutego?
Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016