Komisarz Mama: powstanie 4. sezon polskiego serialu. Mikołaj Krawczyk dołączył do obsady

2022-05-10 13:57 Natalia Nowecka
Komisarz Mama
Autor: materiały prasowe Telewizja Polsat Komisarz Mama 4 sezon: Ilona Ostrowska i Mikołaj Krawczyk w obsadzie

"Komisarz Mama" powróci z nowymi odcinkami. Co już wiemy o 4. sezonie przygód Marii Matejko i kiedy odbędzie się premiera? Do obsady dołączyły dwie nowe gwiazdy!

"Komisarz Mama" to popularny polski serial, który przybliża nam losy tytułowej kobiety - nieustępliwej pani komisarz imieniem Maria Matejko. Telewizja Polsat rozpoczęła produkcję 4. sezonu, a my już wiemy, że przyjdzie nam poznać dwie zupełnie nowe postacie. Do obsady dołączyli bowiem Ilona Ostrowska (gwiazda słynnego "Rancza") oraz Mikołaj Krawczyk (którego znamy przede wszystkim jako Pawła z "Pierwszej miłości"). Co wiemy o ich angażu?

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

Komisarz Mama 4. sezon: O CZYM BĘDZIE?

W nadchodzących odcinkach komisarz Matejko czekają nowe wyzwania na polu zarówno zawodowym, jak i osobistym. Pojawi się bowiem nowa rywalka, a na scenę wróci dawny znajomy, z którym łączy ją skomplikowana więź.

Ilona Ostrowska wcieli się w Beatę Lorek - komisarz z komendy olsztyńskiej, z którą główna bohaterka walczyć będzie o śledztwa. Mikołaja Krawczyka poznamy zaś jako niejakiego podkomisarza Pawła Ostrowskiego - dawnego znajomego Marii, którego powrót sprawi, że na pozór wygasłe emocje odżyją na nowo.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze polskie seriale kryminalne TOP 10. Co warto obejrzeć?

Komisarz Mama 4. sezon: KIEDY PREMIERA?

Ekipa weszła na plan pod koniec kwietnia 2022 roku i na obecną chwilę nie ujawniono, kiedy zobaczymy nowe odcinki. Śmiało możemy jednak założyć, że do premiery 4. sezonu "Komisarz Mamy" dojdzie na przełomie 2022 i 2023 roku.

W roli głównej powróci Paulina Chruściel, a na ekranie towarzyszyć jej będą między innymi Paweł Ławrynowicz, Anna Matysiak i Hanna Śleszyńska, a także wspomniani już Ilona Ostrowska i Mikołaj Krawczyk. 

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej niedocenione polskie seriale. 5 tytułów, które zasłużyły na większy rozgłos i uznanie

Sonda
Oglądasz "Komisarz mama"?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze polskie filmy?

Pytanie 1 z 10
Jak ma imię główna bohaterka filmu "365 dni"?
Kadr z filmu 365 dni
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE