Mikołaj Krawczyk

i

Autor: WBF

Mikołaj Krawczyk: dzieci, żona, partnerki, rodzice, wiek, wzrost

2021-07-25 15:27

Mikołaj Krawczyk: dzieci, żona, partnerki, rodzice, wiek, wzrost - te zapytania na temat polskiego aktora ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Krawczyk zadebiutował jako aktor w wieku zaledwie 13 lat rolą w przedstawieniu Piotruś Pan. Uczęszczał do szkoły baletowej, a w 2005 roku ukończył Wydział aktorski na PWSFTviT w Łodzi.

Mikołaj Krawczyk: dzieci, żona, partnerki, rodzice, wiek, wzrost- te frazy na temat polskiego aktora wpisujecie w Google najczęściej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. O Mikołaju Krawczyku zrobiło się głośno za sprawą roli Pawła w serialu Pierwsza miłość, który zadebiutował na antenie Polsatu w 2005 roku. Krawczyk odszedł z serialu w 2013 roku. Przez lata grał również w takich serialach jak Klan, Ranczo, O mnie się nie martw czy Barwy szczęścia.

Mikołaj Krawczyk: dzieci

Mikołaj Krawczyk ma troje dzieci - bliźniaków Roberta i Michała ze związku z Anetą Zając oraz córkę Konstancję ze związku z Sylwią Juszczak.

Mikołaj Krawczyk: dzieci

Żoną Mikołaja Krawczyka jest aktorka Sylwia Juszczak. Para związana jest ze sobą od 2016 roku, rok później wzięli ślub cywilny, a w 2019 roku - kościelny.

Mikołaj Krawczyk: partnerki

Od 2004 do 2005 roku aktor związany był z Karoliną Nowakowską. Na planie serialu Pierwsza miłość rozkwitło uczucie między Mikołajem Krawczykiem i Anetą Zając - para była ze sobą przez 7 lat. W latach 2012-2016 partnerką Mikołaja Krawczyka była Agnieszka Włodarczyk.

Mikołaj Krawczyk: rodzice

Mikołaj wywodzi się z aktorskiej rodziny - jego rodzice to aktorzy Maria i Mirosław Krawczykowie.

Mikołaj Krawczyk: wiek

Mikołaj Krawczyk urodził się 27 stycznia 1981 r. w Katowicach, w 2021 roku skończył 40 lat.

Mikołaj Krawczyk: wzrost

Aktor zalicza się do grona bardzo wysokich mężczyzn - mierzy 190 cm wzrostu.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE