Ranczo - jak zmienili się bohaterowie?

i

Autor: KRZYSZTOF WOJDA/REPORTER Ranczo - jak zmienili się bohaterowie?

Ranczo - jak zmienili się aktorzy na przestrzeni lat?

2019-02-19 13:32

Ranczo to serial TVP, który bardzo szybko zdobył popularność wśród milionów widzów. Przez 10 lat w każdą niedzielę mogliśmy okazję śledzić losy bohaterów Wilkowyj. Jak przez ten czas zmienili się aktorzy?

Ranczo to serial, który opowiada historię mieszkańców niewielkiej miejscowości Wilkowyje. Do wsi przyjeżdża Lucy Wilska, która odziedziczyła dworek po prababci. Młoda Amerykanka postanawia najpierw sprzedać dworek, ale ostatecznie osiedla się i doprowadza do wielu istotnych zmian we wsi. Przez cały ten czas toczy mini wojnę z wójtem - Pawłem Koziołem. Lucy w końcu sama startuje w wyborach i wygrywa je. Dotychczasowy wójt nie składa jednak broni i kandyduje na senatora. W końcu zostaje nawet prezydentem Polski. Powtórki serialu możemy oglądać w TVP Seriale, a także na platformie vod.tvp.pl. Jak zmienili się aktorzy serialu Ranczo na przełomie kilkunastu lat?

Ranczo wraca?! Ilona Ostrowska zdradza szczegóły nowych odcinków

Ranczo: Paweł Kozioł / Piotr Kozioł - Cezary Żak

Cezary Żak zagrał w serialu Ranczo w podwójnej roli. Był proboszczem parafii w Wilkowyjach i wójtem, następnie senatorem i prezydentem Polski.

Cezary Żak - Ranczo - Eska Cinema

i

Autor: TVP

Ranczo: Kazimiera Solejuk - Katarzyna Żak

Kazimiera Solejuk była najpierw prostą wieśniaczką, a później przy pomocy przyjaciółek współwłaścicielką holdingu z pierogami i serami. Studentka filozofii. W ostatnim sezonie była doradcą Więcławskiej w wyborach na wójta.

Cezary Żak aktualnie - Ranczo - Eska Cinema

i

Autor: WBF Agencja Fotograficzna

Ranczo: Lucy Wilska - Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska w serialu Ranczo zagrała Amerykankę Lucy Wilską, która przyjechała do Polski, aby sprzedać dworek po zmarłej prababci. Okazało się, że tak spodobała jej się wieś, że postanowiła w niej zamieszkać. Lucy wygrała wybory na wójta i rządziła gminą wraz z żonami Pawła Kozioła i Arkadiusza Czerepacha.

Ranczo: Michałowa - Marta Lipińska

Michałowa to gospodyni na plebanii. Wdowa. W pełnym momencie jej serce mocniej zabiło do Stacha Japycha - wzięli ślub. Michałowa jest także pierwszym źródłem przepływu informacji nie tylko na plebanii, ale i w całej wsi. 

Ranczo: Jakub Kusy - Paweł Królikowski

Miejscowy malarz artysta. Po tym jak spalił dom i stracił rodzinę popadł w alkoholizm i kompletnie się załamał. Z dna wyciągnęła go jego przyszła żona Lucy Wilska. Kusy wrócił również do malowania obrazów i odnosił sukcesy na szczeblu międzynarodowym.

Ranczo - Ilona Ostrowska - Eska Cinema

i

Autor: TVP

Ranczo: Klaudia Kozioł - Marta Chodorowska

Klaudia Kozioł, która była grana przez Martę Chodorowską to najbarwniejsza postać serialu Ranczo. Studentka psychologii i seksuologii. Zasłynęła z przynależności do wielu subkultur, które zmieniała jak rękawiczki. Później, gdy poznała Fabiana Dudę ustatkowała się i w ostatniej serii pełniła rolę doradcy w wyborach na wójta gminy Wilkowyje.

Ilona Ostrowska - Ranczo - Eska Cinema

i

Autor: WBF Agencja Fotograficzna

Ranczo: Arkadiusz Czerepach - Artur Barciś

Czerepach to zarazem największy przyjaciel i wróg Kozioła. Arkadiusz po powrocie z Brukseli, do której wysłał go wójt był żądny zemsty. Ostatecznie pełnił funkcję prawej ręki Kozioła w wyborach do senatu i na prezydenta Polski. Arkadiusz Czerepach z ramienia Polskiej Partii Uczciwości został premierem RP.

Katarzyna Żak - Eska Cinema - Ranczo

i

Autor: TVP
Solejukowa - Katarzyna Żak - Ranczo - Eska Cinema

i

Autor: WBF Agencja Fotograficzna
Arkadiusz Czerepach - Ranczo - Eska Cinema

i

Autor: TVP
Czerepach - Eska Cinema - Barciś - Eska Cinema

i

Autor: WBF Agencja Fotograficzna
Michałowa - Eska Cinema - Ranczo

i

Autor: TVP
Marta Lipińska - Eska Cinema - Michałowa - Ranczo

i

Autor: WBF Agencja Fotograficzna
Ranczo - Kusy - Eska Cinema

i

Autor: TVP
Paweł Królikowski - Ranczo - Kusy - Eska Cinema

i

Autor: WBF Agencja Fotograficzna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE