Koło fortuny

i

Autor: AKPA

Programy

Koło fortuny z nowymi prowadzącymi. Kto zastąpi Izabellę Krzan i Norbiego?

2024-01-25 10:15

Najpierw Izabella Krzan pożegnała się z Pytaniem na śniadanie, a teraz, jak podają media, będzie musiała pogodzić się z tym, że nie zobaczymy jej już więcej w Kole fortuny. Podobnie ma być w przypadku Norbiego. Co ciekawe, muzyk konsekwentnie utrzymuje, że nadal jest twarzą teleturnieju, a o zwolnieniu nic nie wie. Jak myślicie, co dalej z programem?

Rewolucyjne zmiany w TVP nieustannie zaskakują. Niemal codziennie dowiadujemy się o nowych formułach kultowych już programów, kolejnych zwolnieniach oraz nowych prowadzących, którzy będą zabawiać nas na ekranie, ponieważ zmiany dotyczą nie tylko formatów informacyjnych i publicystycznych, ale także rozrywkowych. Okazuje się, że wśród nich znajduje się również Koło fortuny, które w ostatnich latach prowadzone było przez Izabellę Krzan oraz Norbiego. Wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy ich już więcej w programie. Jak podają media, kolejne odcinki zostaną nagrane z nowymi prowadzącymi.

Zagraniczne role Marcina Dorocińskiego, o których nie wiedziałeś | To Się Kręci #28

Koło fortuny 2024 - nowi prowadzący

Obecnie widzowie oglądają powtórki, co oznacza, że Izabella Krzan oraz Norbi nieustannie goszczą na ekranach telewizorów. Jednak wygląda na to, że prezenterzy nie będą już zaangażowani w nagrywanie kolejnych odcinków.

Iza ma już umowę z inną stacją. A Norbi jest na bruku - podaje informator serwisu Plotek.pl, który sugeruje, że to koniec pewnej ery programu.

Kolejne zdjęcia mają ruszyć na wiosnę, najprawdopodobniej z nowymi gospodarzami. Jednak nie wiadomo jeszcze kto zastąpi dotychczasowych prowadzących. Co ciekawe, Norbi zapytany o plotki związane z jego zwolnieniem, które od kilku dni krążą po sieci podkreślił, że nie wie nic o zmianach. Podkreślił również, że nadal uważa, że jest twarzą teleturnieju, choć od prawie roku nie było go w pracy.

Nie mam wiedzy na ten temat, ponieważ w maju tamtego roku skończyliśmy nagrania. A odcinki mamy nagrane aż do kwietnia tego roku - wyznał w rozmowie z Plotkiem.

Jak myślicie, czy doniesienia okażą się prawdziwe? Jeśli tak - kto zastąpi dotychczasowych prowadzących? Celujecie w jakieś konkretne nazwiska?