Koło Fortuny

i

Autor: AKPA

Programy

Wpadka w Kole Fortuny wywołała szok prowadzącego. Uczestniczka wyłożyła się na prostym zadaniu!

2023-11-27 14:45

Drobna wtopa zdarzyła się chyba każdemu z nas. Nie ma w tym nic złego. Gorzej, kiedy twoje niefortunne zachowania lub słowa dzieją się w momencie, w którym wokół Ciebie znajduje się spora widownia. O tym przekonali się już wielokrotnie dziennikarze, artyści, gwiazdy, ale także uczestnicy teleturniejów. Tak było podczas jednego z odcinków Koła Fortuny, w którym brała udział Pani Małgorzata.

Wpadki w TV, to jedna z najbardziej ulubionych części widzów, którzy często z niecierpliwością czekają na drobne potknięcia, przejęzyczenia czy pomyłki. A w programach, nie tylko tych na żywo, jest to niemal codzienność. Jedne zauważalne na pierwszy rzut oka, inne niezwykle ciężkie do wychwycenia. Stres i nerwy robią swoje. Wtopy mogą przydarzyć się każdemu, to całkowicie naturalne. Problem pojawia się jednak w momencie, w którym drobne niepowodzenia rozgrywają się w telewizji. Wtedy ogląda je publiczność niemal w całym kraju. Ogromną popularnością cieszą się wpadki w Kole Fortuny, Milionerach i Familiadzie, który biją rekordy odtworzeń na YuoTubie. Podobnie jest w przypadku filmiku z jedną z uczestniczek, która była już niemal pewna swojej wygranej.

Cztery osiemnastki w moim .... | Dokończ Piosenkę 15 #Club2020 #Flowers

Koło Fortuny - jest ryzyko, jest zabawa

Chyba każdy z nas słyszał o rozerwanych spodniach, sztucznym gwoździu, lamie czy słowie na "ć". Choć wpadki w programach w TV, to zmora produkcji, uczestników oraz prowadzących, to widzowie reagują na nie naprawdę optymistycznie. W myśl zasady, że śmiech to zdrowie, chętnie przeszukują sieć z nadzieją wyłapania największych perełek. Jedną z nich z pewnością jest wtopa, która przytrafiła się Pani Małgorzacie w Kole Fortuny. Uczestniczka odgadła większość liter, których brakowało do tego, by ułożyć hasło z kategorii przysłowie.Wszystko wskazywało na to, że już niedługo wzbogaci się o sporą sumę. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Na wielkiej tablicy, po odgadnięciu części liter widniało hasło:

_EST R_Z_K_,

_EST ZA_AWA

Czas na odgadnięcie przysłowia mijał, a prowadząca poinformowała uczestniczkę, że zostało jej już zaledwie 10 sekund na podanie odpowiedzi. Pani Małgorzacie wydawało się, że zna już poprawną odpowiedź, przez co zdecydowała się zaryzykować.

Jest różdżka, jest zabawa?

Jej autorskie przysłowie jednak nie przeszło. Prowadzący szybko poprawił kobietę.

Nie, Małgosiu! Jest ryzyko, jest zabawa!

Kobieta, kiedy tylko usłyszała jak proste było hasło, nie mogła uwierzyć w to, że nie udało jej się wpaść na ten pomysł. Uczestniczka zakryła twarz dłońmi i i próbowała ukryć swoje zażenowanie.