Kogel-mogel 3 - pierwsze zdjęcia z planu

i

Autor: Materiały Prasowe Kogel-mogel 3 - pierwsze zdjęcia z planu

Kogel-mogel 3 - obsada, fabuła, premiera. Kiedy trzecia część kultowej komedii?

2018-12-02 9:27

Kogel-mogel 3 - kiedy doczekamy się premiery trzeciej cześci tego hitu? Obsada i fabuła filmu mogą nieco zaskoczyć!

Kogel-mogel 3: obsada, fabuła, premiera. Kiedy w kinach? Pod koniec września rozpoczęły się zdjęcia. Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska, która była odpowiedzialna także za poprzednie dwie części tej kultowej komedii. Kogel-mogel 3 będzie kontynuacją historii sprzed 30 lat, a widzowie zobaczą jak potoczyły się losy bohaterów po latach politycznej transformacji i społecznych przemian w Polsce. 

Piotruś z Kogel-mogel - co dziś robi Maciej Koterski?

Kogel-mogel 3 - OBSADA

Obok nowych bohaterów, w produkcji udział weźmie większość aktorów znanych z poprzednich części filmu m.in. Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Paweł Nowisz i Wiktor Zborowski oraz Jerzy Rogalski. Obok Nikodema Rozbickiego i Aleksandry Hamkało do obsady filmu dołączyli m.in.: Maciej Zakościelny, który wcieli się w rolę dorosłego Piotrusia Wolańskiego, Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Paweł Nowisz, Jakub Kucner, Mayu Gralińska-Sakai, Michalina Sosna oraz Zdzisław Wardejn.

Kogel-mogel 3 - FABUŁA

W nowej produkcji powrócimy do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie wraz z matką nadal mieszka Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska) i dokąd po kilku latach spędzonych u ojca w Holandii wraca syn Kasi i Pawła – trzydziestoletni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki). Poznamy także dalsze losy rodziny Wolańskich: docenta Mariana i jego ekscentrycznej żony Barbary, ich niezapomnianego synka, dziś już prawie czterdziestoletniego Piotrusia oraz jego młodszej siostry Agnieszki, w postać której wcieli się znana m.in. z serialu „Na dobre i na złe” Aleksandra Hamkało.

Kogel-mogel 3 - PREMIERA

Zakończenie zdjęć planowane jest na druga połowę listopada, a film ma trafić do kin 25 stycznia 2019.

Przyjaciółki - oglądaj serial online!

Jeśli lubisz seriale, możesz umilić sobie czas oczekiwania na Kogel-mogel 3 premierowymi odcinkami Przyjaciółek. Kliknij w obrazek i oglądaj serial za darmo!