Kogel-mogel 3 - obsada, fabuła, premiera. Kiedy trzecia część kultowej komedii?

2018-12-02 9:27
Kogel-mogel 3 - pierwsze zdjęcia z planu
Autor: Materiały Prasowe Kogel-mogel 3 - pierwsze zdjęcia z planu

Kogel-mogel 3 - kiedy doczekamy się premiery trzeciej cześci tego hitu? Obsada i fabuła filmu mogą nieco zaskoczyć!

Kogel-mogel 3: obsada, fabuła, premiera. Kiedy w kinach? Pod koniec września rozpoczęły się zdjęcia. Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska, która była odpowiedzialna także za poprzednie dwie części tej kultowej komedii. Kogel-mogel 3 będzie kontynuacją historii sprzed 30 lat, a widzowie zobaczą jak potoczyły się losy bohaterów po latach politycznej transformacji i społecznych przemian w Polsce. 

Piotruś z Kogel-mogel - co dziś robi Maciej Koterski?

Kogel-mogel 3 - OBSADA

Obok nowych bohaterów, w produkcji udział weźmie większość aktorów znanych z poprzednich części filmu m.in. Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Paweł Nowisz i Wiktor Zborowski oraz Jerzy Rogalski. Obok Nikodema Rozbickiego i Aleksandry Hamkało do obsady filmu dołączyli m.in.: Maciej Zakościelny, który wcieli się w rolę dorosłego Piotrusia Wolańskiego, Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Paweł Nowisz, Jakub Kucner, Mayu Gralińska-Sakai, Michalina Sosna oraz Zdzisław Wardejn.

Kogel-mogel 3 - FABUŁA

W nowej produkcji powrócimy do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie wraz z matką nadal mieszka Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska) i dokąd po kilku latach spędzonych u ojca w Holandii wraca syn Kasi i Pawła – trzydziestoletni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki). Poznamy także dalsze losy rodziny Wolańskich: docenta Mariana i jego ekscentrycznej żony Barbary, ich niezapomnianego synka, dziś już prawie czterdziestoletniego Piotrusia oraz jego młodszej siostry Agnieszki, w postać której wcieli się znana m.in. z serialu „Na dobre i na złe” Aleksandra Hamkało.

Kogel-mogel 3 - PREMIERA

Zakończenie zdjęć planowane jest na druga połowę listopada, a film ma trafić do kin 25 stycznia 2019.

Przyjaciółki - oglądaj serial online!

Jeśli lubisz seriale, możesz umilić sobie czas oczekiwania na Kogel-mogel 3 premierowymi odcinkami Przyjaciółek. Kliknij w obrazek i oglądaj serial za darmo!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE