Kogel-mogel 3

i

Autor: Materiały Prasowe Kogel-mogel 3

Kogel-Mogel 3: erotyczna scena. Anna Mucha i Nikodem Rozbicki w akcji!

2019-01-29 12:05

Tego nie było w filmie! Okazuje się, że filmowa Bożena oraz syn Kasi wystąpili w scenie erotycznej, która rozgrzała fanów filmu do czerwoności.

Kogel-Mogel 3: erotyczna ostra scena została wycięta z filmu! Anna Mucha i Nikodem Rozbicki - czyli inspektor Bożena i Marcin Zawada - poznali się znacznie lepiej, niż widzowie mogliby sądzić. Jak wypadli w takim wydaniu? Fani Kogla-Mogla, którzy mieli już okazję ją zobaczyć, są naprawdę pod dużym wrażeniem!

QUIZ: Kogel-mogel - jak dobrze pamiętasz kultowy film?

Kogel-Mogel 3: erotyczna scena Anny Muchy i Nikodema Rozbickiego

Ten wycięty fragment filmu robi wrażenie! Okazuje się, że scena, w której filmowa Bożena uwodzi Marcina, jest naprawdę mocna. Okazała się chyba zbyt erotyczna, bo ostatecznie nie pojawiła się w trzeciej części Kogla-Mogla. Za to na swój Instagram wrzuciła ją Anna Mucha z takim oto opisem:

to jest scena której nie znajdziecie w filmie @kogelmogel.official !!! a moim zdaniem jest to miły smaczek (...) ps. i pomyśleć, ze tak się z Nikodemem poznaliśmy ! tak wyglądało nasze pierwsze spotkanie

Jak wypadli w scenie łóżkowej? Możecie sami zobaczyć poniżej:

Kogel-Mogel 3 - kim są Marcin i Bożena?

Nikodem Rozbicki debiutuje w świecie Kogla Mogla rolą Marcina Zawady, syna Kasi, wiecznego Piotrusia Pana – imprezowicza i lekkoducha, który umie podbić serce niemal każdej dziewczyny. Przez kilka ostatnich lat po tym jak małżeństwo jego rodziców się rozpadło, mieszkał z ojcem w Holandii. I cały czas okłamywał matkę – pewną, że jej ukochany syn studiuje za granicą. Na planie Nikodem spotkał się z Anną Muchą, która wciela się w rolę urzędniczki. Zgodnie z temperamentem aktorki postać Anny Muchy to kobieta wulkan: niebezpieczna i gorąca. Tajemnicza, seksowna brunetka, która w sekundę sprawi, że Marcinowi skoczy tętno… Film miał swoją premierę 25 stycznia