Kochane pieniądze

i

Autor: Materiały Prasowe

Kochane pieniądze - ile odcinków liczy serial TV4?

2021-02-19 15:49

Mówi się o nich, że są dobrym sługą, ale złym przewodnikiem i że nigdy z nimi nie jest tak dobrze, jak źle jest bez nich. Że gdy ich wiele, wokół przyjaciele i że nic nie zmienia człowieka tak, jak one. Podobno rządzą światem i gdy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi właśnie o nie. Pieniądze… O tym, jak pomagają i jak przeszkadzają, jakim darem i jakim przekleństwem bywają, jak ułatwiają dotarcie do celu i jak sprowadzają na manowce, opowiada nowy serial Czwórki zatytułowany „Kochane pieniądze”.

Kochane pieniądze - ile odcinków liczy serial TV4? Tytuł serialu żartobliwie nawiązuje do motywu przewodniego łączącego wszystkie odcinki, którym są nie tyle same pieniądze, co stosunek do nich - często bardzo emocjonalny - oraz ludzkie wybory, reakcje i postawy w sytuacjach, jakich tłem są finanse. 

Kochane pieniądze - ile odcinków liczy serial TV4?

W „Kochanych pieniądzach” zobaczymy historie obyczajowe i kryminalne, dramatyczne i komiczne, z happy endem i bez. Wśród bohaterów serialu będą zamożni biznesmeni i bezdomni, kobiety i mężczyźni, emeryci i studenci, duchowni i przestępcy, ci, którzy niespodziewanie się wzbogacili i ci, którzy właśnie zbankrutowali, tacy, którzy podporządkowali swoje życie zarabianiu pieniędzy i tacy, którzy świadomie z nich zrezygnowali.

QUIZ: To prawdziwy hit telewizji! Jak dobrze znasz bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Pytanie 1 z 15
Pierwszy odcinek polskiej edycji "Gogglebox" został wyemitowany:

Widzowie poznają perypetie kobiety szantażowanej z powodu błędu z przeszłości, odnoszącego sukcesy piłkarza i jego przyjaciela bez grosza, nastolatki, której miliony wygrane na loterii przyniosą gorzkie rozczarowania, potrzebującego pieniędzy na operację dziecka zawodnika MMA, który dostanie propozycję ustawionej walki, dziewczyny wydziedziczonej przez rodzinę z powodu swojej orientacji, emerytki, która w czasie pandemii stanie się celem oszustów oferujących szczepienia czy rolnika, który znalazł na swoim polu naczynie pełne cennych średniowiecznych dukatów. Serial można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:00 począwszy od 1 marca. Pierwszy sezon ma składać się łącznie z 40 epizodów.

Design Dream. Pojedynek na wnętrza - Anna Wyszkoni prowadzącą nowego show Polsatu!