Kochane pieniądze - ile odcinków liczy serial TV4?

2021-02-19 15:49 AW
Kochane pieniądze
Autor: Materiały Prasowe

Mówi się o nich, że są dobrym sługą, ale złym przewodnikiem i że nigdy z nimi nie jest tak dobrze, jak źle jest bez nich. Że gdy ich wiele, wokół przyjaciele i że nic nie zmienia człowieka tak, jak one. Podobno rządzą światem i gdy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi właśnie o nie. Pieniądze… O tym, jak pomagają i jak przeszkadzają, jakim darem i jakim przekleństwem bywają, jak ułatwiają dotarcie do celu i jak sprowadzają na manowce, opowiada nowy serial Czwórki zatytułowany „Kochane pieniądze”.

Kochane pieniądze - ile odcinków liczy serial TV4? Tytuł serialu żartobliwie nawiązuje do motywu przewodniego łączącego wszystkie odcinki, którym są nie tyle same pieniądze, co stosunek do nich - często bardzo emocjonalny - oraz ludzkie wybory, reakcje i postawy w sytuacjach, jakich tłem są finanse. 

Kochane pieniądze - ile odcinków liczy serial TV4?

W „Kochanych pieniądzach” zobaczymy historie obyczajowe i kryminalne, dramatyczne i komiczne, z happy endem i bez. Wśród bohaterów serialu będą zamożni biznesmeni i bezdomni, kobiety i mężczyźni, emeryci i studenci, duchowni i przestępcy, ci, którzy niespodziewanie się wzbogacili i ci, którzy właśnie zbankrutowali, tacy, którzy podporządkowali swoje życie zarabianiu pieniędzy i tacy, którzy świadomie z nich zrezygnowali.

QUIZ: To prawdziwy hit telewizji! Jak dobrze znasz bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Pytanie 1 z 15
Pierwszy odcinek polskiej edycji "Gogglebox" został wyemitowany:

Widzowie poznają perypetie kobiety szantażowanej z powodu błędu z przeszłości, odnoszącego sukcesy piłkarza i jego przyjaciela bez grosza, nastolatki, której miliony wygrane na loterii przyniosą gorzkie rozczarowania, potrzebującego pieniędzy na operację dziecka zawodnika MMA, który dostanie propozycję ustawionej walki, dziewczyny wydziedziczonej przez rodzinę z powodu swojej orientacji, emerytki, która w czasie pandemii stanie się celem oszustów oferujących szczepienia czy rolnika, który znalazł na swoim polu naczynie pełne cennych średniowiecznych dukatów. Serial można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:00 począwszy od 1 marca. Pierwszy sezon ma składać się łącznie z 40 epizodów.

Design Dream. Pojedynek na wnętrza - Anna Wyszkoni prowadzącą nowego show Polsatu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE