Kobiety mafii 3 powstaną? Patryk Vega zdradził swoje plany

2019-09-05 12:24 aw
Kobiety mafii 2
Autor: Materiały Prasowe

Pierwsza część filmu Kobiety mafii weszła do kin w 2018 roku i okazała się kasowym sukcesem. Patryk Vega, który znany jest z tego, że nie zasypia gruszek w popiele i jest w stanie wypuścić nawet kilka nowości rocznie, wykorzystał potencjał filmu. Jeszcze w 2018 roku ukazał się serial pod tym samym tytułem, a zaledwie rok później druga część Kobiet mafii trafiła do kin.

Kobiety mafii 3 - film zostanie nakręcony? Mimo że niedługo po premierze drugiej części Patryk Vega wyjawił, że ma wystarczająco dużo materiału, aby stworzyć kolejną część, film stanął pod znakiem zapytania. Okazało się bowiem, że Kobiety mafii 2 nie cieszyły się tak dużym sukcesem, jak pierwsza część filmu.

Kobiety mafii 3 powstaną?

Patryk Vega był gościem Dawida Muszyńskiego z serwisu naEKRANIE.pl. W wywiadzie Muszyński zagadnął reżysera, czy to prawda, że trzecia część nie powstanie ze względu na słabe wyniki drugiej. Vega przyznał, że widzowie w naszym kraju nie są fanami polskich filmów kręconych za granicą, z zagranicznym aktorami. Akcja drugiej części Kobiet mafii rozgrywa się bowiem równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroko, Kolumbii i Dubaju, a w obsadzie mogliśmy zobaczyć m.in. Angie Cepedę, gwiazdę serialu Luz Maria, oraz Enrique Arce, aktora Domu z papieru.

Z tego względu, że taka forma nie przypadła widzom do gustu, Kobiety mafii 3 rzeczywiście stoją pod dużym znakiem zapytania. Jak powiedział Vega:

Okazało się, że Polacy tej zagranicy nie chcą. Chcą polskiej rzeczywistości, którą znają, z naszym przaśnym dowcipem. (...) W związku z czym, wychodząc z założenia, że robię filmy dla ludzi, a nie dla siebie, nie mogę być owcą, która ślepo podąża na rzeź, tylko staram się w tych ludzi wsłuchiwać.

Być może kiedyś w przyszłości reżyser zdecyduje się na nakręcenie trzeciej części filmu, jednak pozostanie przy dobrze znanych widzom, polskich realiach. Jak na razie jednak wszystko wskazuje na to, że powstanie Kobiet mafii 3 jest mało prawdopodobne.

NAJNOWSZE