Klub opiekunek - sezon 2 powstanie? Szansa na nowe odcinki jest bardzo duża!

2020-07-08 14:39 Alicja Wójcik
Klub opiekunek
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix Futures screen youtube.com

Klub Opiekunek to serial Netflixa, którego pierwszy sezon trafił do biblioteki platformy 3 lipca 2020. Serial ten oparty jest na bestsellerowej serii książek, których pomysłodawczynią jest Ann M. Martin. W Polsce seria ta nie była dotychczas szczególnie znana - w naszym kraju ukazały się zaledwie trzy pierwsze tomy Klubu Opiekunek, jednak nie zdobyły one popularności.

Klub Opiekunek - sezon 2 powstanie? Co już wiadomo na temat możliwej kontynuacji serialu? Mimo że w Polsce książki z serii przeszły bez echa, w Stanach Zjednoczonych były one prawdziwym hitem. Serial, który ukazał się na ich podstawie, także niezwykle przypadł do gustu widzom i krytykom, zbierając bardzo pozytywne recenzje.

Klub Opiekunek - sezon 2 powstanie?

Serial jest współczesną ekranizacja popularnych książek Ann M. Martin o grupie koleżanek, które postanawiają zostać opiekunkami do dzieci. Książki te w Stanach Zjednoczonych ukazywały się od 1986 do 1999 roku. Jak łatwo się domyśleć, tomów Klubu Opiekunek powstało przez te lata bardzo wiele - łącznie jest ich ponad 130! Oznacza to, że materiału na kolejne sezony serialu jest mnóstwo.

Co więcej, Rachel Shukert, producentka serialu jeszcze w marcu zamieściła tweeta, w którym oznajmiła, że Shannon, jedna z bohaterek serii książek, pojawi się 'nie w tym sezonie', wskazując, że w planach jest kontynuacja Klubu Opiekunek! Póki co Netflix nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, jednak jeśli drugi sezon faktycznie się pojawi, możemy się spodziewać, że trafi na platformę latem 2021 roku.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE