Klinika Skeczów Męczących - Janusz Chabior i Lesław Żurek wcielają się w znaną postać!

2020-09-19 9:34 ek
Klinika Skeczów Męczących
Autor: Materiały Prasowe/Polsat Klinika Skeczów Męczących

Już w najbliższą niedzielę, 20 września o godzinie 20:00 widzowie zobaczą w telewizji drugi odcinek Kabaretu na żywo. Klinika Skeczów Męczących. Jednym z gości specjalnych będzie Lesław Żurek, który brawurowo wcieli się w postać Prezydenta Rafała Trzaskowskiego! Co jeszcze się wydarzy? O tym, przeczytacie na EskaCINEMA.pl.

Późny wrześniowy wieczór. W modnym warszawskim klubie gra ... Hirek Wrona. Ten prawdziwy Hirek Wrona! A kto go zaczepia? Oczywiście Rafał Trzaskowski (Lesław Żurek). Czy DJ ulegnie i zagra mu trochę funku? Przekonacie się w tę niedzielę włączając Telewizję Polsat. Klinikę odwiedzili także Janusz Chabior z żoną Agatą Wątróbską, którzy opowiedzieli o swoim wielkim pandemicznym weselu! Wesela to motyw przewodni tego odcinka, więc możecie spodziewać się sporej dawki humoru na najwyższym poziomie! Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek dla gościa specjalnego Janusza Chabiora. Jedną z nich była zaskakująca rola w skeczu gangsterskim! Nasz gość nie miał pojęcia, że przyjdzie mu występować na scenie, dlatego koniecznie musicie sprawdzić czy udało mu się tę rolę udźwignąć czy może jednak nie wytrzymał i się zagotował? Jedno jest pewne, ten skecz przejdzie do historii!

Klinika Skeczów Męczących - Janusz Chabior i Lesław Żurek

To nie koniec premierowych skeczów! Panowie z Kabaretu Skeczów Męczących rozśmieszą Was do łez w gagu weselnym! To będzie naprawdę Kac w Vegas! Sprawdźcie tę serię niefortunnych wydarzeń spowodowanych, jak to na uroczystościach ślubnych bywa…nadmierną ilością alkoholu! A jak o weselach mowa, nie mogło zabraknąć historii o Królu weselnych imprez, czyli zapraszamy na alternatywną wersję filmu o Zenku Martyniuku Zenonian Raphsody! W drugim odcinku na gości czeka również wizyta u najlepszego warszawskiego fryzjera. Kto go tym razem odwiedzi? Rafał Trzaskowski (Lesław Żurek) oraz Agata Duda (Monika Dryl) z koleżanką Danutą Holecką (Adrianna Borek). Nie trzeba pisać, że ten skecz to gwarancja śmiechu?

Oprócz gości specjalnych na scenie w premierowych skeczach niezawodni Kabaret Nowaki oraz Kabaret K2! W tę niedziele widzowie zobaczą również drugi odcinek serii Mała Polonia opowiadający o perypetiach małej polskiej społeczności… Inspiracją dla serialu była brytyjska produkcja Mała Brytania, dlatego widzowie mogą spodziewać się humoru dużego kalibru, pozbawionego politycznej poprawności. Serial może wzbudzić wiele kontrowersji, ponieważ KSM nie oszczędzi nikogo i niczego. Narratorem serii jest Wiktor Zborowski.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE