Klan po wakacjach 2021 z nową czołówką! Piosenkę tytułową zaśpiewają aktorzy

2021-08-02 15:35 Alicja Wójcik
Klan
Autor: FOTO PIOTR LISZKIEWICZ

Życie, życie jest nowelą... Kto nie zna tej kultowej piosenki, którą od ponad dwóch dekad słychać przed rozpoczęciem kolejnego odcinka Klanu? Utwór Życie jest nowelą wykonywany przez Ryszarda Rynkowskiego nieodłącznie kojarzy się z emitowanym w TVP serialem. Okazuje się jednak, że twórcy Klanu przygotowali dla widzów sporą niespodziankę.

Klan jest najdłużej emitowanym polskim serialem - pierwszy odcinek telenoweli został wyemitowany w 1997 roku. Choć upłynęło już tyle lat, w produkcji cały czas możemy oglądać wielu aktorów z oryginalnej obsady. Klan cały czas skupia się na losach rodziny Lubiczów, teraz jednak już na kolejnych pokoleniach, które dorastają i same zakładają rodziny.

Klan po wakacjach 2021 z nową czołówką! Piosenkę tytułową zaśpiewają aktorzy

Od samego początku serialu w Klanie mogliśmy oglądać tę samą czołówkę z piosenką wykonywaną przez Ryszarda Rynkowskiego. Na początku 2011 roku twórcy postanowili nieco ją odświeżyć i zmienili początek Klanu z okazji jubileuszowego 2000. odcinka produkcji. Poza zmianą wizualną czołówki widzowie mogli usłyszeć też Życie jest nowelą w nowej aranżacji, jednak nadal wykonywanej przez Rynkowskiego. Okazuje się, że zmiany nadchodzą również od września 2021 roku! Z racji tego, że jesienią rozpocznie się emisja 25. sezonu serialu, w czołówce usłyszmy Życie jest nowelą w wykonaniu aktorów! Jak donosi Świat Seriali, piosenkę zaśpiewają Izabela Trojanowska, Kaja Paschalska, Tomasz Stockinger oraz Jacek Borkowski. Na razie nie wiadomo jednak, jak dokładnie będzie wyglądać nowe otwarcie Klanu. Przekonamy się o tym zapewne już 6 września - wtedy serial wraca do emisji po wakacyjnej przerwie.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE