KINO: Mission Impossible – Rogue Nation, Amy, Mały Książę – DZISIAJ ważne kinowe premiery. Na co do kina?

2015-08-07 13:09
Tom Cruise w Mission Impossible
Autor: www.youtube.com

KINO: Mission Impossible – Rogue Nation, Amy, Mały Książę – już dzisiaj prawdziwe święto dla kinomanów! Do polskich kin wchodzą wyczekiwane od miesięcy filmy: muzyczna Amy, animowany Mały Książę i trzymająca w napięciu Mission: Impossible. Sprawdź, na co pójść do kina.

KINO: Mission Impossible – Rogue Nation, Amy, Mały Książę – już dzisiaj prawdziwe święto dla kinomanów! Do polskich kin wchodzą wyczekiwane od miesięcy filmy: muzyczna Amy, animowany Mały Książę i trzymająca w napięciu Mission: Impossible. Sprawdź, na co pójść do kina.

Na co do KINA w weekend? Mission: Impossible – Rogue Nation, Amy, Mały Książę – premiera trzech głośnych filmów już dzisiaj! Emocji w ten weekend dostarczy Tom Cruise w Mission: Impossible – Rogue Nation, wzruszą wspomnienia o Amy Winehouse w Amy, a animowany Mały Książę przeniesie widzow beztroskie lata dzieciństwa. Nie kojarzycie tych tytułów? Przypominamy podstawowe informacje i zwiastuny filmów: Amy, Mały Książę i Mission: Impossible – Rogue Nation.

Mission: Impossible – Rogue Nation – piąta część Mission Impossible to prawdziwy popis Toma Cruise'a! Film zbiera same pozytywne recenzje, a w sieci krążą legendy o kaskaderskich wyczynach Toma Cruise'a. Na planie Mission: Impossible 5 dokonywał prawdziwych cudów!

Amy – dokumentalny film o Amy Winehouse, która zasłynęła niezwykłym głosem, śpiewając o swoich prywatnych problemach. Uzależnienie od alkoholu i narkotyków doprowadziło w końcu do jej śmierci, jednak legenda wokalistki trwa, czego najlepszym dowodem jest film Amy Asifa Kapadii.

Mały Książę – ekranizacja kultowej powieści Antoine de Saint-Exupery'ego. Film Mały Książę to historia świata, w którym wszystko jest możliwe, a pewna dziewczynka oczami Lotnika poznaje bajkowe przygody Małego Księcia, czyli bohatera, który zapisał się w świadomości całych pokoleń.

Jak nie w kinie, to gdzie? Oglądaj filmy online

Oprócz filmów Mały Książę, Amy i Mission: Impossible – Rogue Nation, w tym tygodniu do kin trafią też inne produkcje: m.in. Eskorta, Dar i Reality. Jeżeli żaden z tych tytułów Wam nie odpowiada, w weekend możecie też urządzić sobie seans z najlepszymi filmami z eskaGO. Wśród nich jest obraz Buntownicy – film online można oglądać całkowicie za darmo. To historia młodych ludzi, którzy muszą wybrać między przyjaźnią i lojalnością a szansą na szczęśliwą przyszłość. Na ekranie Paul Wesley, Chris Klein i Josh Stewart.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE