Kim są Paranienormalni, goście w Kuba Wojewódzki Show 18 marca 2014? [VIDEO]

2014-03-18 17:21
Ilustracja do artykułu
Autor: fot. mat. prasowe

Kim są Paranienormalni, goście Kuby Wojewódzkiego w odcinku z 18 marca 2014! Poznaj bliżej znanych kabareciarzy, autorów kultowej "Mariolki"!

Kim są Paranienormalni, goście Kuby Wojewódzkiego w odcinku z 18 marca 2014! Poznaj bliżej znanych kabareciarzy, autorów kultowej "Mariolki"!

Paranienormalni to kabaretowa grupa w składzie: Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki. Na swojej oficjalnej stronie tak piszą o tym, jak powstali i jaki rodzaj kabaretu uprawiają: "Kabaret Paranienormalni, powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze, z woli niebios i determinacji Igora. Nie uprawiamy satyry politycznej, natomiast bacznie obserwujemy przyrodę, zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury."

Na YouTube można obejrzeć wybrane skecze Paranienormalnych. Wśród nich znajduje się absolutnie kultowa "Mariolka w SPA" (ponad 4 miliony odsłon!), "Makłowicz", "Kryspin", "Biedronka Airlines" czy "Hardcorowy Koksu". Wszystkie zgarniają setki tysięcy lub nawet miliony wyświetleń. Chłopaki mają na koncie dwie płyty DVD z nagraniami z występów: "Mariolka Prawdę Ci Powie" i - "Szybcy i Śmieszni" - oraz kilka nagród z kabaretowych przeglądów, między innymi z Trybunałów Kabaretowych w Piotrkowie Trybunalskim.

Już we wtorek 18 marca chłopaków z kabaretu będzie można poznać bliżej w programie Kuby Wojewódzkiego. Oglądaj o 22:30 w TVN!

alNAJNOWSZE