Kim Cattrall wraca jako Samantha Jones. Zobaczymy ją w 2. sezonie “I tak po prostu…”

i

Autor: HBO Max Kim Cattrall wraca jako Samantha Jones. Zobaczymy ją w 2. sezonie “I tak po prostu…”

Popularne seriale

Fani “I tak po prostu” mogą otwierać szampana. Nadchodzi powrót legendy!

2023-06-01 10:15

Prosili, prosili i wyprosili. Miłośnicy “Seksu w wielkim mieście” od dawna wiercili dziurę w brzuchu twórcom, by ci stanęli na głowie i sprowadzili do “I tak po prostu…” wielbioną przez miliony Samanthę Jones. Kim Cattrall odmówiła udziału w kontynuacji kultowej produkcji, rzekomo przez konflikt z Sarah Jessiką Parker, ale wygląda na to, że panie doszły do porozumienia.

“I tak po prostu…” to sequel “Seksu w wielkim mieście”, czyli serialu, który w latach 90. narobił sporo zamieszania. W produkcji powróciły trzy z czterech gwiazd, lecz zabrakło Kim Cattrall, która przez lata kreowała postać ulubienicy widzów, Samanthy Jones. Aktorka miała poróżnić się z główną gwiazdą produkcji, Sarah Jessiką Parker (ponoć poszło o wysokość wynagrodzenia). Doszło nawet do tego, że kobiety atakowały się wzajemnie w sposób werbalny, a na planie filmowych kontynuacji nie odzywały się do siebie słowem. Nic zatem dziwnego, że Kim Cattrall odmówiła udziału w kolejnym projekcie.

Kim Cattrall wraca jako Samantha Jones. Zobaczymy ją w 2. sezonie “I tak po prostu…”

Jak się jednak okazało – widocznie zmieniła zdanie. Zagraniczne media donoszą, że w finałowym odcinku 2. sezonu “I tak po prostu…” Samantha Jones zaliczy wielki-mały come back. Ujrzymy ją w jednej scenie, w samochodzie. Co ciekawe, potwierdzono, że aktorka nie spotkała się na planie z pozostałymi gwiazdami i nie miała nawet styczności z twórcą spin-offa “Seksu w wielkim mieście”, Michaelem Patrickiem Kingiem. Czy na tym cameo się skończy? Cóż, przekonamy się. Na pewno zostawia to furtkę dla ewentualnego występu Sam w 3. sezonie (o ile takowy powstanie).

“I tak po prostu…” sezon 2 – kiedy premiera?

Drugi, 11-odcinkowy, sezon “I tak po prostu…” zadebiutuje w HBO Max już 22 czerwca. W dniu premiery udostępnione zostaną dwa pierwsze epizody, zaś kolejne ukazywać się będą co tydzień. W obsadzie znaleźli się między innymi Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Mario Cantone, David Eigenberg, Evan Handler, Christopher Jackson, Niall Cunningham, Cathy Ang i Alexa Swinton.

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1